leg.jpg

Děti milují hudbu a často touží po kariéře pěvecké star. Jak podpořit dětskou kreativitu a umožnit dětem stát se hvězdou své vlastní hudební tvorby? Řešení nabízí LEGO® VIDIYO™, unikátní hra spojující fyzické hraní s digitálním světem, která přivede dětské sny k životu a umožní sdílet jejich originální výtvory s kamarády skrze bezpečnou aplikaci.

Zcela nový způsob hry

LEGO VIDIYO spojuje fyzické hraní s kostkami LEGO, hudbu a rozšířenou realitu, čímž podporuje kreativitu dětí. Každý produkt je navržen tak, aby ho bylo možné naskenovat do aplikace VIDIYO, kde produkt spolu s minifigurkami LEGO ožije. Následně lze v aplikaci vytvářet fascinující videoklipy s nespočtem možností a efektů. Kreativitě se zde meze v žádném případě nekladou!

Vyhodnocení soutěže

Na našem webu probíhala kreativní soutěž a nyní vyhlašujeme výherce soutěže o 5 balíčků LEGO VIDIYO pro kreativní hudební tvorbu. Soutěžící měli za úkol vytvořit s dětmi videoklip k oblíbené písničce v bezplatné aplikaci LEGO VIDIYO, která je volně k dispozici pro iOS i Android. Po vytvoření nám buď měli zaslat samotné video nebo jeho náhled (vyfocený screen). Aplikace je ke stažení zde

Zde jsou naši výherci, děkujeme za zaslání náhledů vytvořených videí

Karolína M.

611a3b17bba3cl1.jpg

Linda D.

611a3b22d298al2.jpg

Mirka L.

611a3b33732c1l3.jpg

Tůmovi

611a3b3f77079l4.jpg

Renata W.

611a3b4b8a333l5.jpg

Naše články:

Soutěž: Léto plné hudby a kreativní zábavy s řadou LEGO® VIDIYO™ 

Testování nového LEGA® VIDIYO™ The Boombox byla hlasitá jízda

Léto plné hudby a zábavy zaručí novinky LEGO® VIDIYO™

Reklama