Vybraly jste čtenářku s nickem Barbus. Gratulujeme!

proměna

proměna

Současně se omlouvám za poněkud pozdní vyhodnocení. Neměla jsem totiž ještě v průběhu hlasování možnost redakčního zpracování ankety a tohoto článku.
Přestože probíhal do poslední chvíle lítý boj mezi čtenářkou Barbus a čtenářkou Teri, pravidla soutěže (ZDE) byla jasně dána a zde přinášíme dokonce důkaz:

proměna

Podzimní proměny se od Jarních proměn lišily: Čtenářka se líčila sama, pouze dle mého návodu a někdy s mou pomocí, takže se jednalo vlastně o takový minikurz profesionálního večerního make-upu. Každá uchazečka si svoji odměnu za účast odnesla tedy již při své první návštěvě u mě. Věřím, že všechny zúčastněné nabyté znalosti využily či ještě využijí v rámci nejrůznějších akcí - plesech, večírcích, diskotékách či třeba i návštěvě divadla.

Vítězství a hlavní cenu sympatické brunetce jistě všechny přejete, neboť se vedení ujala záhy po zveřejnění své proměny. Pro mě coby vizážistku taková malá sociální studie a poučení: Přesvědčila jsem se totiž, že většina z vás, žen-in, dává přednost přirozenému a jemnému nalíčení i pro večerní příležitosti. Barbus je krásné děvče výrazných rysů, a tak musím souhlasit, že příliš silný make-up by jí spíše uškodil.

Abych Podzimní proměny ještě více odlišila od předešlých, rozhodla jsem se mimořádně odměnit i další dvě proměněné, které skončily na druhém a třetím místě. Teri za šikovnost, téměř profesionální přístup a iniciativu při líčení a Dante Alighieri za úžasnou kreativitu a spolupráci při focení.

Čtěte také:

Reklama