Pro menší i větší děti je na internetu k dispozici nepřeberná škála on-line her. Jako rodiče však víme, že ne všechny činnosti nabízené na internetu jsou pro naše děti přínosné či dokonce vhodné. O to víc nás pak potěší ty zábavné aktivity, které mají nejen pěkné grafické provedení, ale naše děti se při nich také něco naučí a procvičí si své schopnosti a dovednosti. Pestrou nabídku kvalitních dětských on-line her nyní najdete na Brumíkově webu www.brumik.cz.

hraj

Brumíkovy nové stránky

Brumíkovy webové stránky získaly letos v dubnu nový vzhled i obsah. Rodiče dětí mladšího školního věku zde naleznou nejen nabídku produktů značky BeBe Brumík a mnoho praktických rad i informací, ale také tipy pro volný čas či na výlety pro celou rodinu. V podrubrice Škola hrou je připraveno hned několik sekcí obsahujících originální hry, které kromě zábavy také jedinečným způsobem přispívají k rozvoji dětské tvořivosti a znalostí.

Zábavné a edukativní on-line hry od Brumíka

Brumíkovy hry se nacházejí v podrubrice webu nazvané „Hrajeme si s Brumíkem". Jejich společným jmenovatelem je propracovaná grafická podoba, která odpovídá vnímání dětí mladšího školního věku. Druhou neméně důležitou vlastností těchto her je jejich pozitivní vliv na zapojení stávajících znalostí a dovedností dítěte. Na webu najdete např. hry jako je „Poznáváme písmena", „Spočítej slova", „Domino", „Zvukové pexeso" či „Spočítej obrázky". Děti s Brumíkem procvičují znalost číslic a písmen nebo rozeznávají různé zvuky pomocí originálního zvukového pexesa. Nabídku webu doplňuje i prostorová hra Brumíkův svět, ve které děti Brumíkovi v přírodě pomáhají nasbírat různé předměty či si spolu s ním mohou zahrát pexeso.

Časová pojistka her

Problémem počítačových her, které si děti až příliš oblíbí, může být čas, který děti před monitorem tráví. I tady má Brumík účinnou pomoc. Rodiče mohou dobu, po kterou děti hrají hru, kontrolovat a nastavit u jakékoli Brumíkovy hry časovou pojistku. Po uplynutí časového limitu zazní zvukový signál a hra se dětem automaticky přeruší.

Prozkoumejte spolu s vašimi ratolestmi svět Brumíkových her. Děti budou mít ze zábavných on-line aktivit radost a vás potěší fakt, že kromě legrace je možné zapojit i něco z toho, co se už děti naučily.

Reklama