Mají vaše děti rády hry? Pokud ano, pak máme pro vás zajímavé tipy na oblíbené hry „V kostce“ od Albi www.albi.cz

Společenské hry mají jednu úžasnou vlastnost. Během hraní se totiž spoustu věcí dozvíme, ale vůbec si neuvědomujeme, že se učíme. A věřte, že to funguje nejen u dětí. Ze vzdělávacích her pro Vás máme jeden ozkoušený tip, který Vás určitě nezklame. Jedná se o hry V kostce (Brainbox), které procvičují paměť i vědomosti. V krabičce ve tvaru krychle se skrývají karty s obrázky a různými informacemi. Vaším úkolem je si za 10 vteřin zapamatovat z karty co nejvíce  a poté správně zodpovědět otázku, která se karty týká. Tento jednoduchý herní princip je aplikován například na hry Svět, Historie nebo Vynálezy, nejmenším jsou pak určeny  Moje první obrázky a Abeceda.

Jaké jsou naše tipy pro letní zábavu?

AlbiVyznáte se v Praze a její historii? Víte kdy začaly jezdit první elektrické tramvaje, kolik schodů má Staroměstská mostecká věž, kdo nechal postavit Stavovské divadlo? Odpovědi a mnoho jiných zajímavostí o Praze najdete na 71 obrázkových kartách.

AlbiChcete poznat různé země světa? V této hře z řady V kostce! se s pomocí 71 karet s obrázky různých zemí světa dozvíte vždy to nejzajímavější z každé země. 

Např.:Kolik barev má francouzská vlajka? nebo Sousedí Německo s Itálií? či Jak se nazývá pták na obrázku karty Nový Zéland? Zapamatovali jste si to? Pokud ano, je karta vaše!

V kostce! jsou desetiminutové hry na procvičení paměti a vědomostí. V krabičce ve tvaru krychle se skrývají karty s obrázky a různými informacemi na určité téma. Vaším úkolem je si za 10 vteřin zapamatovat z karty co nejvíce a poté správně zodpovědět otázku, která se karty týká.

AlbiUmí jaguáři plavat? Žijí klokani ve skupině? Kolik je na obrázku zvířat? Pomocí hry Zvířata V kostce! se seznámíte s těmi nejznámějšími zvířaty z celého světa. Hra obsahuje 71 kartiček zvířat a informacemi o nich.

Znáte slavné osobnosti a události z naší a světové historie? Pomocí Albiobrázků se je zajisté lehce naučíte. Obsahuje 71 karet s pěknými obrázky historických dějin a postav, včetně základních informací o nich.

Např.: Má Kleopatra na obrázku náušnice? nebo Kdy přistáli první lidé na Měsíci či Na jaké bankovce je portrét J. A. Komenského? Zapamatovali jste si to? Pokud ano, je karta vaše!

Reklama