Sex už není sprosté a hanlivé slovo, jako tomu dříve bývalo. Nyní jsou erotické hrátky nejen jedním z nejzajímavějších témat k hovoru, ale často jsou třešničkou na dortu opravdu kvalitního vztahu. My jsme si dnes pro vás připravili pár lechtivých hraček, které vykouzlí ve vaší ložnici nový erotický náboj. Vyzkoušíte je?

sd

Vibrátor pro páry

sdTaké vás mrzí, že se svou drahou polovičkou nemůžete trávit tolik času, kolik byste chtěla? Že ho nemáte po ruce, když to na vás zrovna přijde? V této svízelné situaci vám pomůže vibrátor pro páry s názvem We-Vibe 4. Ten je navržen především pro hrátky ve dvou. Vibrátor ve tvaru podkovy si žena zasune do vagíny, a během sexu jí dráždí silnými vibracemi uvnitř i na klitorisu. Díky dálkovému ovládání jej žena může ovládat sama z postele, nebo partner třeba z kanceláře přes mobil, což jistě ocení ti, co na sebe mají chuť i přes den, kdy jsou v práci. :-) Díky tomuto drobečkovi již nemusíte držet celibát, a i přes vzdálenost si hezky užívat chvilky rozkoše.
Cena: 2 995 Kč

 

Kožená pouta s řetízky

sd

Viděla jste film Padesát odstínů šedi a taky vás choutky pana Greye fascinovaly a ráda byste alespoň něco vyzkoušela? Kdo by také nechtěl aspoň jednou vyzkoušet submisivní nebo dominantní roli? Je příjemné i poučné vyzkoušet si pocit omezení v pohybu. Pokud i vy v hloubi duše jste po tom vždycky toužila a byla to vaše tajná fantazie, vyzkoušejte to! Kožená pouta jsou ideální nejen k erotickým experimentům a hrátkám, ale i pro skutečné SM aktivity. Kdo je ještě nevyzkoušel, neví, o co přichází, sex s pouty je zábava!
Cena: 499 Kč

Pulzátor

sd

Chcete zažít orgasmus, který jste ještě jistě neměla? Pak si pořiďte Pulzátor, stimulace touto hračičkou je silnější, intenzivnější a hlubší než u běžných vibrátorů. I ženy, které dosahují běžně jen klitoridálních orgasmů, díky pulzování Stronicu poznají dosud nepoznané. Stane se i skvělým společníkem pro partnerský sex, třeba „poloha 69“ nebo dvojitá penetrace nikdy nebyla tak zábavná. Stronic Drei nevibruje, ale přiráží. Novinka na trhu erotických pomůcek přináší dosud nepoznané pocity. Místo dobře známých vibrací Stronic pulzuje – dopředu a dozadu. Revoluční, ale přirozený pohyb pulzátoru věrně napodobuje pohyb a přirážení partnerů při milování.
Cena: 3 990 Kč

Prodlužovací návlek na penis

sd

Nemá váš přítel dostatečnou výbavu, nebo byste jen chtěla zažít nějaké to zpestření? Vyzkoušejte prodlužovací návlek na penis, který vyřeší oba tyto problémy. Díky návleku si muž vyzkouší pocit delšího penisu a navíc i déle vydrží, tudíž si budete moci užívat vášnivé noci až do brzkých ranních hodin. Navíc výstupky na povrchu vás budou příjemně a více dráždit, a vy tak zažijete opravdu zajímavé milování. Návlek je vyroben z měkkého materiálu a prodlouží penis o 5 až 6 cm. Navíc obsahuje četné vnější i vnitřní výstupky k dráždění mužského penisu a partnerky uvnitř vagíny, takže si užijete oba.
Cena: 469 Kč

Vibrační kroužek na penis 

sd

Tak z této hračky budete nadšeni oba! Silikonový kroužek pevně sevře kořen penisu muže a vibrační králíček zároveň dráždí poštěváček. Kroužek částečně stahuje penis (u mužů s větším průměrem penisu), vibrační králíček lehce dráždí muže a ženu dokáže přivést na pokraj šílenství. Vybrat si můžete ze 3. stupňů základní vibrace + 4 vibračních programů. Milovníci vodních radovánek si mohou užívat divočinky i ve vodě, jelikož vibrační kroužek je voděodolný.
Cena: 799 Kč

Děkuji za spolupráci www.ruzovyslon.cz

Čtěte také:

Reklama