Máme za sebou krásný sportovní víkend. Sobota vybízela k výletům a neděle byla v duchu pražského maratonu a hokejového zápasu se Švédy.

Přeji všem krásné dobré ráno. Možná vás první řádky tohoto textu nadzvedly, protože vy se sportu nevěnujete, ale myslím, že minimálně hokej se dotkl nadpoloviční části českých rodin. Třeba moje zástupkyně Klárka Wimmerová mi večer psala SMS, že se nemůže soustředit na práci, protože její Kubíček stále pokřikuje na televizi.

A Pražský maraton? Ano, přiznávám, mezi důležité události jsem jej zařadil, protože jsem se ho včera také zúčastnil. A hlavně dokončil. A mezi startujícími jsem viděl velkou hromadu úžasných žen, které trať o délce více než 42 km zvládly. A věřte, nebo ne, ale dvě malé děti čekající s tatínkem u trati na maminku běžící kousek přede mnou a  jejich nadšení a úžas mi vehnaly slzy do očí.

Ono ostatně na takovýchto akcích zažijete spoustu emocí a  zážitků. Ale to možná dnes zpracuji do samostatné novinky.

Co vás dnes čeká a nemine? My tady v redakci se pokusíme vám nabídnout chutnou krmi. Budeme sledovat, co se děje ve světě i u nás doma, a když nám to přijde důležité, budeme vás o tom informovat. Pokud si myslíte, že nám něco uniká, můžete nás na to samozřejmě upozornit.

Určitě vám také dáme pár módních tipů, nejspíše připravím další hříčku k přemýšlení a najdu něco zábavného..

Také zveřejním řešení a správnou odpověď na páteční šifru. A odměním jednu ze správných řešitelek.

A pokud nám pošlete něco, o čem jste přesvědčeny, že by ostatním čtenářkám našeho magazínu nemělo chybět, a my se s vaším názorem ztotožníme, pak to samozřejmě zveřejníme. Stejně tak se na nás můžete obrátit s žádostmi o radu, či pomoc. Jen věřte, že když vám nedokáže pomoct 5 doktorů, že ani my vám pomoct nejspíše nedokážeme.

Se zprávami, upozorněními, s žádostmi o radu či pomoc, prostě se vším zajímavým se můžete svěřovat našemu redakčnímu e-mailu:

redakce@zena-in.cz

Krásný den přejeme! A pamatujte, že kdo si hraje, nezlobí, tedy pokud mu není 14 a nehraje si na doktory…

Reklama