Chcete se na Silvestra bavit? A co takhle vsadit na humor Vojtěcha Bernatského a Petra Svěceného, kteří připravili silvestrovský speciál Guinnessova světa rekordů?

Pořad bude mít mnoho hostů a každý bude dělat úplně něco jiného, než na co je zvyklý. A tak zpěváci nebudou zpívat, herci hrát a sportovci sportovat. Hosté se Vám představí ve zcela nezvyklých rolích, ve kterých jste je ještě neměla možnost vidět.
 
Již nyní se můžete těšit na to, že přijde maršál Malinovskij aneb Miroslav Donutil, František Koudelka čili Luděk Sobota a Iveta Bartošová jako paní Iveta z Prahy.

 

 

 

Dvojnásobný vítěz Martin Doktor do pořadu přivede svoji partičku nahých kamarádů, kteří bez ošacení brouzdají na běžkách po českých horách. Přijde i Richard Krajčo a Těžký Pokondr. Ale pozor! Zpívat rozhodně nebudou.

Během pořadu budou k vidění i čtyři pokusy hodné zápisu do Guinnessovy knihy rekordů. Můžete se těšit na nejrychlejšího žrouta vánočního bramborového salátu. 
 
Uvidíte také, jak se dá nasoukat do neuvěřitelně malého akvária, a sekače melounů na lidském těle.

Členové skupiny Las Pegas se pokusí za necelých pět minut předvést i s převleky nejznámější melodie hvězd světové i domácí pop music.

 

Jste-li už nyní zvědavá, zda se někomu podaří překonat sám sebe, nezapomeňte 31. prosince v 19 hodin sledovat první program České televize.

Reklama