Každá z nás má jiný vkus na muže. Znám ženy, které mají vysloveně jeden typ a ostatních mužů si nevšímají, ale i ženy, které to tak vyhraněné nemají a dají spíš na sympatie a to, jak muž působí. Tak to mám i já.

Nikdy jsem nepatřila k ženám, které koukaly jen po určitém typu mužů, např. po vysokých tmavých, nebo naopak po modrookých blonďácích. Já si všímám všech mužů a záleží hlavně na tom, jak se ten muž chová, a jestli mě něčím zaujme.

Přečtěte si také:

Je to znát i z výběru mých partnerů. Žádný z mužů, s kterými jsem chodila nebo žila (a žiju), si není podobný s těmi ostatními, ať už se to týká výšky, štíhlosti, barvy vlasů, očí nebo velikosti nosu. Každý byl jiný.

muž

Protože jsem poměrně vysoká, vždycky jsem se samozřejmě dívala víc po vysokých mužích, abych nad nimi nečněla. Ale ani to neplatilo úplně, jeden z mých bývalých kluků byl o osm centimetrů menší a vydrželi jsme spolu skoro rok. A výška rozhodně nebyla důvodem k rozchodu.

Bývalý manžel je světlejší typ, vysoký a hubený, rozhodně žádný svalovec. Když jsme se seznámili, líbil se mi. A když ho teď vzhledově porovnám se současným přítelem, nemají společného vůbec nic. Z toho vyplývá, že opravdu nemám vyhraněný typ muže, který by se mi líbil nejvíc. A možná je to dobře, protože tím mám víc možností při výběru.

Ne že bych ho teď potřebovala. Nejvíc se mi totiž líbí ten, kterého mám doma. :-)

A co vy? Jak to máte?

Téma dnešního dne: Jaký typ muže se vám líbí?

  • Máte svůj jeden typ muže, který se vám líbí?
  • Nebo je jich víc?
  • Líbí se vám malí, velcí, hubení, tak akorát, silnější, tlustí, svalovci...?
  • Jakého chlapa máte doma?
  • Změnil se váš partner od seznámení?
  • Jak moc?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Tentokrát na jednu z vás čeká tento dárek: Šampon pro barvené vlasy od Amway, rtěnka od Mary Kay a k tomu krásný růžový šátek.

muz

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz, a to až do dnešních 14.30 hodin, heslo je MUŽ.

Reklama