Máme rádi testování produktů s našimi čtenářkami. Do naší nedávné výzvy k testování se značkou Craft se přihlásilo mnoho z vás, a my jsme ze všech vašich odpovědí vybrali těchto pět zájemkyň, které budou testovat vždy jedno z funkčník triček.

Kdo se může těšit na tričko?

  • Allerlei
  • magic11
  • Sipeji
  • Gaj Verca
  • Lagerthaa

Jaká trička budou čtenářky testovat?

W Triko CRAFT Warm Intensity
5e170cfabc2b5obrazek.png
Dámské funkční triko CRAFT Warm Intensity určené pro aktivity s nízkou intenzitou pohybu v chladných podmínkách. Ideální například pro sjezdové lyžování. Více na této stránce.

W Triko CRAFT Fuseknit Comfort Blocked LS
5e170d123f034obrazek.png
Dámské funkční triko CRAFT Fuseknit Comfort Blocked určené pro širokou škálu sportovních aktivit v mírně chladném až chladném počasí. Triko charakteristické retro designem je vhodné také na běžné nošení. Více na této stránce.

W Triko CRAFT Active Intensity LS
5e170d26cad41obrazek.png
Dámské vysoce funkční triko CRAFT Active Intensity s optimální mírou zateplení, které ocení opravdové sportovkyně v období od podzimu do jara. Více na této stránce.

Těšíme se na recenze, které zpracujeme v dalších článcích!
5e170d42200a2obrazek.png

Náš tip!
Každý sport je specifický. Vždy bude záležet na tom, co a s jakou intenzitou a v jakých okolních podmínkách budete dělat. CRAFT dnes nabízí 11 různých řad funkčního prádla. Každá má jiné určení, odlišné vlastnosti a parametry. Tento selektor Vám pomůže najít optimální funkční prádlo pro vaši aktivitu. Je čas naučit se optimálně oblékat.
Více informací najdete zde.
5e5cfc2d384edobrazek.png

Reklama