5c49c6ac5edb2blobid0.jpgZuzana Vyhnálková (88 kg)

Protože s KetoMIXEM určitě zhubnu. Můj problém je ten, že nemám na sebe čas a odbývám se nepravidelným jídlem. To bych musela změnit, a proto je to pro mě šance na zhubnutí. Není mi zase tolik, abych se musela schovávat v dlouhých maxi šatech velikosti XXXXL.

5c49c6accb4d2blobid1.jpgLucie Benešová (117 kg)

Opravdu bych už chtěla zhubnout, za posledních čtyři roky se mi podařilo přibrat čtyřicet kilo, z toho dvacet, když jsem byla těhotná a teď jsem už skoro rok po porodu, a všechny kila mám stále nahoře a nejsem schopná je zhubnout. Vyhýbám se každému zrcadlu, nechci se mi nic kupovat na sebe, prostě už se vůbec nelíbím sama sobě, a potřebovala bych to změnit. Také  mě přítel předloni požádal o ruku a já kvůli své váze pořád svatbu odkládám.

5c49c6acace89blobid2.jpgBlanka Jodlová (105 kg)

Chci zhubnout, cítit se zase lépe a lépe vypadat, abych se konečně mohla vdát. S váhou bojuji už roky, ale nikdy se mi nepodařilo dostat na váhu, se kterou bych byla spokojená. Nicméně v tuto chvíli jsem téměř na svém maximu a nechci to nechat zajít ještě dál. Naopak se chci dát dohromady, abych se také dočkala žádosti o ruku a nebyla na své vlastní svatbě za kuličku, ale za princeznu, a to i pro mojí malou dceru. Tak budu ráda, když mi v tom pomůžete alespoň do začátku a já pak budu pokračovat dál ke svému cíli.

krejcova.jpgJana Krejčová (103 kg)

Vyzkoušela jsem už všechno možné. Před 18 lety porodila dvojčata a kila každý rok přibývají a už se na sebe nemohu ani podívat. Teď mě zaujal Ketoza stav a protože vím, že ujíždím na cukru, tak si myslím, že tohle je přesně to, co potřebuji, tenhle typ diety. Zdravé stravování, zelenina, ovoce, nic mě nedělá problém, jen ten cukr. Už potřebuji poradit a pomoc. Rovněž si myslím, že kontrola, podpora, je i to, co potřebuji a nemám kdo by mi s tím pomohl.

bartakova.jpgKristýna Bartáková (81 kg)

V první řadě bych se ráda opět dostala do formy a také, abych se sama sobě více líbila. Kdyby to bylo možné, přibrala bych k sobě svoji sestru, která je po porodu dvou dětí a trápí se přebytečnými kily. Další důvod, že tato soutěž je způsob, jak ukázat i dalším lidem, kteří nemají odvahu se přihlásit, že všechno jde, když člověk jen malinko chce.

Více o dietě najdete v následujících článích:

Reklama