Sluší jim stejně jako hubeným. Možná ještě víc. Milé ženy-in, které si myslíte, že skinny džíny a kalhoty s úzkými nohavicemi nejsou nic pro vás, nenechte si ujít tento článek.

Módní trendy nejdou jen pro hubené. O tom se stále častěji přesvědčuji a jsem tomu moc ráda. Ač jsem sama (dejme tomu) štíhlá, dokážu se vžít do role těch, které si to sobě nemyslí. Chce to jen mít trochu odvahy, dobrou kamarádku se soudným názorem a experimentovat a zkoušet.

Čtěte také:

Na módní dogmata bych (být vámi) zapomněla a dala na vlastní instinkt. Kolikrát já jsem si myslela, že nemůžu něco nosit, protože jsem malá (třeba dlouhé šaty), a když jsem se do nich oblékla, zjistila jsem naopak, že prodlužují postavu.

Všechno je relativní a žádné počty v módě neexistují. Ano, chce to trochu citu a dodržovat pár pravidel. Tím nejdůležitějším jsou proporce. Pokud je máte vyvážené, klidně si můžete dovolit oblečení, které k vám dle mínění jiných nehodí.

Třeba právě skinny džíny, nohavice zúžené ke kotníkům a overaly.  

Podívejte se na fotky a zkuste svou postavu porovnat s postavou modelky. Máte podobné proporce? Pak není co řešit.

m

Vodorovné pruhy? Klidně. Krásně zakamuflují ne zrovna vosí pas. Oblečte k nim tmavé skinny s vyšisovaným efektem, který zeštíhlí nohy

m

Světlé kalhoty. Proč se jich vzdávat? Obujte vysoké podpatky, rozevlátý vršek v kimono střihu a super jarní model je na světě

.

Nohavice nad kotníky. Prý zkracují nohy a můžou je nosit jen štíhlé. Jak vidíte, podpatky dokážou hodně. Kratší nohavice opticky pozvednou těžiště a postava se zdá být vyšší. Upoutejte pozornost zajímavě řešeným topem.

m

Overal. Skvělá příležitost být šik i do společnosti. Černobílá bude vždycky IN. Jemný vzorek na kalhotách i živůtku zamaskuje kdejaký faldík a protáhne postavu.

Foto:  Generous Lindex

Čtěte také:

Reklama