Skončila soutěž o třikrát dvě vstupenky na představení: Zahraj to znovu, Same, které se uskuteční 14. května. Na které tři soutěžící se usmálo štěstí, to se dozvíte v této novince.

Soutěžily jste o vstupenky na představení Zahrajt o znovu, Same. Soutěž skončila a my jsme vylosovali tyto tři výherkyně, které získávají po dvou vstupenkách...

  • knihovna
  • vopis
  • milkagu

GRATULUJEME!

Informaci o vyzvednutí vstupenek vám pošleme e-mailem.

O představení: Allenův vynikající humor baví Na Jezerce již devět let         

sameVýbuchy smíchu a bouřlivý aplaus v hledišti Divadla Na Jezerce sklízí již devět let úžasné slovní a situační gagy v komedii Woodyho Allena Zahraj to znovu, Same. Nastudoval jej v roce 2003 režisér Ondřej Sokol a tento historicky první titul Divadelní společnosti Jana Hrušínského, která letos slaví své desáté narozeniny, baví diváky dodnes.  Je to příběh neurotického filmového kritika, kterého opustila manželka. Hlavní hrdina se snaží s touto situací vyrovnat po svém a ztotožňuje se s hrdinou slavného filmu Casablanca.  „Skvělý humor Woodyho Allena využívá nečekané pointy, dialogy jsou opravdu vtipné a lidské a ukazují situace, které diváci důvěrně znají z vlastního života. Tím víc se jim s chutí smějí. Výkon Josefa Abrháma a Libuše Šafránkové ve filmových rolích Humphryho Bogarta a Ingrid Bergmanové povyšují tuto inscenaci na divácký zážitek. Možná právě proto hra dosáhla už více než dvou set repríz a je o ni stále zájem,“ říká ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský.  Podle kritiků i diváků je jedním z vrcholů hry „milostný“ dialog hlavních postav hry Felixe v podání Jana Hrušínského a Lindy, kterou ztělesňuje Miluše Šplechtová. Felixovi radí z filmového plátna, jak v milostném vztahu postupovat, jeho vzor Bogart. „Publikum ale tuto hru prochechtá téměř od začátku až do konce,“ sděluje své zkušenosti z představení Jan Hrušínský.  

Komedii Zahraj to znovu, Same uvede Divadlo Na Jezerce 14. května večer.

Reklama