První soutěžící nové řady Tvoje tvář má známý hlas je zpěvačka a herečka Zuzana Norisová. K ní se přidá ještě fešný herec ze seriálu První republika Robert Urban a šestadvacetiletá zpěvačka a držitelka dvou cen Anděl Debbi, jejíž jméno jakožto soutěžící bylo divákům prozrazeno dnes.
 
Deborah Kahlová alias Debbi je ze své účasti v Tváři nadšená. Nabídku prý přijala s nadšením a moc se těší na všechny masky a proměny, které ji čekají. „Mě baví nejen to, že člověk přezpívává písničky, což já dělám třeba v autě, ale hlavně obdivuju, jak dokonalé jsou ty masky. Takže tohle všechno mě hodně nadchlo a ani chvíli jsme neváhala,“ prozradila Debbi pro TV Nova.

Zpěvačka žije střídavě v Praze a na statku ve středních Čechách, během natáčení Tváře tak bude mít velký zápřah: „Nebydlím na statku nastálo, ono by to nešlo skloubit ani s našimi koncerty a podobně. To pak jezdit ve tři ráno na Kokořín nedává úplně smysl. Ale je to přirozený, hezký kontrast. Když má člověk rušný a trochu namáhavý životní styl, tak pak odjede pryč, na vesnici, kde ho nikdo neotravuje, je tam klid – a samozřejmě i práce jako kydání hnoje, sekání trávy nebo sušení sena, ale to mám ráda. Takže se snažím mezi těmito dvěma světy najít rovnováhu.“
 
Exkluzivní rozhovor s Debbi Kahlovou můžete sledovat už teď na stránkách Nova.cz, v něm se mimo jiné rozpovídala i o panických atakách, které ji komplikují život.
 2300189.jpg

Foto: TV Nova

Reklama