Bookmakeři Tipsportu: letošní ceny Anděl ovládne skupina Nightwork! Ta má nejnižší kurs v celkem čtyřech hlavních kategoriích. Nejvíce šancí budou mít s kursem 1,45:1 v kategorii o nejlepší skupinu roku, další v pořadí Toxique se zpěvačkou Klárou Vytiskovou.

Jasným favoritem letošního vyhlášení hudebních cen Anděl je podle kursů vypsaných bookmakery české sázkové jedničky Tipsport skupina Nightwork, která má nejnižší kurs v celkem čtyřech hlavních kategoriích. Nejvíce šancí budou mít s kursem 1,45:1 v kategorii o nejlepší skupinu roku, další v pořadí Toxique s výraznou zpěvačkou Klárou Vytiskovou má kurs 4:1 a pomyslná bronzová příčka patří s kursem 5:1 skupině Kryštof. Hudební seskupení Nightwork, které vzniklo původně jako záminka k záškoláctví, dále dominuje v kategoriích o nejlepší album roku (Tepláky aneb Kroky Františka Soukupa ocenili bookmakeři kursem 2,20:1), nejlepší skladbu roku (Tepláky s kursem 2,25:1) a nejlepší videoklip roku (2,40:1).

Podobně to vidí také sázkaři, snad jen s výjimkou kategorie videoklip roku, ve které sází převážné na vítězství klipu Ty a já ostříleného hudebníka Davida Kollera. Nejvíce sázek je však v tuto chvíli nabráno na kategorii zpěvačka roku, sázkaři nejvíce věří ve vítězství osmdesátileté šansoniérky Hany Hegerové.

Zajímavý je v této souvislosti tiket, do kterého vložila sázkařka prostřednictvím interne-tového sázení Tipsport.net všechny aktuálně vypsané příležitosti z oblasti společensko-kulturních sázek, konkrétně hudební ceny Anděl, Českého lva a filmové ceny Oscar. Na tiket poskládaný z celkem 12 příležitostí s celkovým kursem 28:1 vsadila rovných 1.000 korun, případná výhra tedy bude činit 28.000 korun. „Obecně se dá říci, že sázky na společenské a především na kulturní události jsou v poslední době oblíbené především u ženské populace. Procento sázkařek je při těchto sázkách výrazně vyšší než je tomu u sázek sportovních," doplňuje mluvčí Tipsportu Lubomír Ježek.

Kompletní kursová nabídka Tipsportu na Hudební ceny Anděl:

Album roku
Nightwork 2.20
Hana Hegerová 2.70
Toxique 3.30

Objev roku
Republic of two 2.30
Embassy 2.30
Martin Chodúr 4.00

Skladba roku
Nightwork 2.25
Xindl X 3.00
Debbi 3.00

Skupina roku
Nightwork 1.45
Toxique 4.00
Kryštof 5.00

Videoklip roku
Nightwork 2.40
Xindl X 3.30
David Koller 2.50

Zpěvačka roku
Hana Hegerová 1.70
Lucie Bílá 3.30
Lucie Vondráčková 4.50

Zpěvák roku
Xindl X 1.90
Petr Muk 1.90
David Koller 6.00

Sázková kancelář Tipsport, v současnosti největší sázková kancelář v České republice specializující se na kursové sázky, byla založena v květnu 1991. Nabízí sázky přede-vším na sportovní události, ale vypisuje kursy i na politické či zábavné kulturní události a také na číselné hry (například na ruletu). Tipsport v současné době provozuje v České republice 1017 poboček, z nichž zhruba 65% funguje na bázi Tipsport barů, kde je možné se kromě sázení občerstvit a sledovat sportovní přenosy v televizi či na velkoplošné projekci. Od ledna roku 2009 nabízí Tipsport sázky po internetu na své webové adrese www.tipsport.cz. Díky telefonické službě Teleservis je možné sázet i po telefonu. Svým stálým klientům nabízí Tipsport účast ve věrnostním programu Tipkonto, v němž mohou pomocí čipové Tipkarty sázkaři čerpat mnoho bonusů a výhod. Tipsport je mj. generálním sponzorem české hokejové extraligy (Tipsport extraliga), hlavním sponzorem české hokejové reprezentace, generálním sponzorem fotbalového klubu Sigma Olomouc a victory sponzorem fotbalového klubu Viktoria Plzeň. Další informace o společnosti najdete na internetové adrese www.tipsport.cz nebo na Teletextu ČT str. 750.
Reklama