Ani nevím, jestli věřím nebo nevěřím na duchy. Mám strašně tajemno ráda a horory s nadpřirozenem také.


Jednou se mi stalo opravdu něco zvláštního. Šla jsem spát do svého pokoje, který mám společně se svou mladší sestrou. Venku začala být trochu zima, takže jsem vstala a zavřela okno na obě kličky. Povídaly jsem si ještě hodně dlouho do noci a pak jsem usnuly.


Najednou jsem se v noci vzbudila, nějaký šramot se ozýval od okna, podívala jsem se k němu a tam stál taťka ve svém županu a díval se z okna. No bylo mi to divný, řekla jsem si, asi nemůže spát, tak se šel podívat na chvilku z okna. Otočila jsem se a spala dál.


Když jsem se ráno vzbudila, okno bylo otevřené, asi ho zapomněl zavřít, řekla jsem si. Pak  jsem se taťky ptala, proč byl v noci u nás v pokoji a on mi odpověděl, že nikde nebyl. Myslela jsem si, že si dělá srandu a pak se vší vážností řekl, že tam skutečně nebyl.


Ale já jsem tam někoho viděla! Zdálo se mi to snad nebo byl v tu dobu otec náměsíčný?! Do teď nevím, co to doopravdy bylo, ale to okno ráno bylo skutečně otevřené a ani já a ani má sestra jsem ho neotevřely!

Yanina


Milá Yanino, děkujeme za váš příspěvek. Moje kamarádka koupila chatu. Když tam spala první noc, otevřel v pokoji okno nějaký pán. Když ho pak popisovala svým sousedům, šlo o předchozího majitele této nemovitosti. Strašně se bála.Ona na tajemno nevěří.

Za váš mejlík posíláme malý dáreček - pastu na zuby Clinomyn a přejeme krásný podzimní den.

redakce@zena-in.cz

 

Dnes je téma TAJEMNO

Napište nám milé čtenářky, jestli věříte nebo nevěříte na tajemné síly. Co se vám stalo a je to nepochopitelné. Jestli jste si nechala věštit bodoucnost.

 

Reklama