perfect  mousse

Jediná pěnová barva bez amoniaku přináší tři nové zářivé odstíny - Jantarově zlatoplavý, Intenzivně mahagonový a Sametově fialovohnědý.

Oblíbená řada dlouhotrvajících pěnových barev Perfect Mousse nabízí nyní díky těmto třem novinkám již 18 přirozeně vypadajících zářivých odstínů. Máte tedy ještě více možností, jak docílit dokonale krásných vlasů.

Pěna barev Perfect Mousse nekape, díky čemuž je použití neuvěřitelně snadné a pohodlné. Jednoduše si připravíte barvicí směs a poté pěnu pumpičkou nanesete přímo do dlaně. Pěnu pak lehce vmasírujete do vlasů - stejně jednoduše a rovnoměrně jako šampon. Díky své inovativní pěnové konsistenci a aplikátoru barva nestéká, a je proto také mnohem jednodušší nanést ji i na obtížně dosažitelné zadní části hlavy a na spánky. Při barvení se rovněž vyhnete případnému zašpinění oděvu či koupelny. A jistě oceníte i to, že barva krásně voní.

Jediná pěnová barva bez amoniaku přináší tři nové zářivé odstíny - Jantarově zlatoplavý, Intenzivně mahagonový a Sametově fialovohnědý.

Vybrali jsme celkem 5 čtenářek, které barvy získají a otestují. Těšíme se na jejich hodnocení a fotografie (pokud je pošlete, budeme opravdu rádi)

Koho jsme vybrali? Kdo barvy otestuje? Těchto 5 čtenářek!

Jindriska8
Dobrý den, ráda bych zkusila odstín 865 jantarově zlatoplavý.Mám velice jemné , slabé vlasy, světleplavé a občas na mě jukne už i nějaká šedina. Zatím používám barvící šampony,ale ty dlouho nevydrží a vymyjí se. Děkuji a když to nedopadne, tak si ho na vyzkoušení koupím.

selinka
419 - Sametově fialovohnědý. Ano, nepřeklepla jsem se. Přesně ten bych chtěla zkusit!

heligona
U Perfect Mousse mi vždycky chyběl fialový odstín, takže bych ráda vyzkoušela 419. Na mých tmavých vlasech žádná barva moc nevynikne a navíc dlouho nevydrží, za 14 dní je pryč nebo „vyrezne“.
A můžete si být jistí, že ode mě se recenze dočkáte!

Sametka
Ráda bych vyzkoušela odstín 586 abych své okolí „šokovala“ změnou, ale předem vím, že vybraná nebudu, ostatně jako u všech testování, které tu probíhají. Takže nejspíš dělám někde chybu.

diplopeta
Jantarově zlatá je moje favoritka. Mám ráda zlato ve vlasech. Jinak vypadají, když zasvítí sluníčko, a jinak ve stínu nebo když je tma. Pokaždé jinak, a přesto krásně.

Gratulujeme a těšíme se na vaše zkušenosti. Přejeme vám, aby vám barva slušela!

Reklama