píše naše čtenářka s nickem Věrulinka. Považovala by za šťastná čísla ta, na která by vyhrála milionek, ale to jí prý už nehrozí, protože jsem přestala sázet. Zato její tchyně byla sázením posedlá

Zdravím a přeji krásný den Všem na ženě-in.

Za šťastná čísla považuji ty, na které jsem příkladně vyhrála 5000.- Kč ve Štastných číslech, ovšem to je už hodně let nazpět.

Považovala bych za šťastná čísla vyhrát ve sportce milionek, jo, tak to by byly velice šťastná čísla, ale to mi nehrozí, protože jsem přestala sázet, škoda peněz. Jasně, kdo nesází, nemůže vyhrát, moje mínus.

Manželova maminka, dokud žila, byla doslova posedlá sázením. Sázela dlouhé roky a její výhry sem tam stály za to, i 25 000.- Kč vyhrála, ovšem, když jsem jí spočítala za roky jejího sázení, došla jsem k mínusu, ani věřit tomu nechtěla.

Že bych měla nějaké číslo oblíbené, nemám, vše je o náhodě. Proklamovaná 13, jakož to číslo obávané, opět jenom náhoda, protože pokud se mi něco zlého přihodí v jiném dni, je vše normální. Ale jak je to 13, už máme všichni v ústech,,no, jo, je 13. tého“.

Mně se nikdy nic 13. nestalo, ale které číslo mi začalo vadit je 14. Upřesním, jsem narozená 14.2. a po revoluci, když se začal slavit Valentýn, kterého lidi převzali, jsem si řekla,,aha, tak já už vím, proč jsem měla smůlu na mužský, jsem narozená ve špatném datu. Ale zase, nesmím si toho brát tolik, je to opět čirá náhoda.

Dnešní datum beru jako zvláštní shodu čísel, jinak nic jiného, snad ani magického.

Zdraví Věrulinka

Milá Verulinko, vidíte, jste první, která dnešní téma spojila se sázením

Text nebyl redakčně upraven

 

 

Reklama