Známé úsloví je středobodem příspěvku čtenářky Ivy K. k dnešnímu tématu. Ano, ano, kdo nehraje, opravdu nemá příliš velkou šanci vyhrát. Více v této novince...

Znáte ten vtip, ve kterém si muž stěžuje svatému Petrovi u brány do Nebe: „Celý život jsem prosil Boha, aby mi dopřál nějaké výhry, a nic.“ Bůh to slyší a zahřímá: „To sis měl, hochu, vsadit!

Myslím, že tento vtip přesně vystihuje přístup k sázení čtenářky Ivy K.


Krásný den všem.

Já moc nesázím. Většinou, jen sportku a to když je vysoký Jeckpot. Stejně jsem ale nevyhrála víc jak 50 kč. Někdo má svá čísla a sází je pořád dokola. Mě se nikdy ten lístek vyplňovat nechce a dávám náhodná čísla. Ale vím, že se v sazce vyhrát dá. Jednou jsem takhle postávala v trafice a přišel si tam zkontrolovat ticket nějaký starší pán. Známá trafikantka ho vzala a málem vykřikla nadšením. Na displeji se jí objevila sedmimístná částka, jako výhra. Ten pán málem dostal infarkt. Hned se rozpovídal, že sází už několik let stejné čísla a že vždy doufal, že mu jednou štěstí přinesou. Takovou výhru zdaleka nečekal. Pak mu paní trafikantka poradila, jak si ji může vyzvednout, kde má zajít a přihlásit se o ní. Obě jsme měly z jeho výhry radost a rozváděli jsme debatu, co by si za tu částku mohl koupit. Za pár dní se objevil ten pán v trafice podruhé. Donesl té mé známé trafikantce kytici a velkou čokoládu. A nadšeně vyprávěl, že ta výhra byla ještě vyšší, než mu říkala. Prostě ten displej na terminálu měl jen sedm míst. Ale na sazce mu řekli, že vyhrál 22 000 000. Což tedy nečekal.
Takové výhry se podaří jen opravdu málo komu.

Jednu dobu jsem ujížděla na losech. Většinou jsem vyhrávala stejnou sumu, kterou jsem do něj vložila. Stalo se mi, že jsem si setřela 200 kč. Ale obvykle vyhrávám v křížovkách a v internetových soutěžích. Tady je mnohem větší šance, že to vyjde. Člověk musí vědět správnou odpověď, být vytrvalý a stále to své štěstí pokoušet. Protože, kdo nehraje nevyhraje.
Tak mě napadl jeden vtip na sázení. Modlí se celý život jeden mnich k Bohu, aby vyhrál vysokou částku v loterii. Modlí se rok, dva, tři.... celý život a v osmdesáti zemře. Při cestě nahoru se ptá Boha, proč jeho přání nikdy nevyslyšel. Byl jsem dobrý člověk, modlil se denně a nikdy jsem nezhřešil. A Bůh na to. TO BY SIS TAKY MUSEL NĚKDY VSADIT!

Tak se mějte krásně a ať štěstí stojí při vás.

Iva K.

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 3. května 2012: Sázení

milkaZasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Okolo šestnácté hodiny se, milé čtenářky, dozvíte, která z přispěvatelek získala slíbenou odměnu: pralinky I Lova Milka (viz obrázek).

Reklama