5b3a0677ad0f1obrazek.png

5b3a06c80bcecobrazek.png

Becher Zone bude místem pro denní hosty i noční „dravce“. Za světla se promění v dokonalou chill out zónu, kde můžete odpočívat nebo probrat filmy, jaké jste viděli, a známé tváře, které jste ve Varech potkali. Ba co víc, právě v Becher Zone vaše šance na zahlédnutí herců, režisérů i modelek značně vzrostou. Protože čím víc se bude blížit noc, tím víc poroste koncentrace známých tváří, jež do Becher Zone chodí i pro svou kapku ryzí festivalové zábavy.

5b3a06f91e9b4obrazek.png

Velkou hvězdou večera se stala populární showmanka, zpěvačka a moderátorka Iva Pazderková, kterou na festivalu můžete vidět pravidelně. „Na festival jezdím až na malé výjimky pravidelně, bohužel mi to díky práci vyjde na jeden dva dny maximálně. V 99% sem jezdím za různými charitativními projekty,“ říká půvabná Iva Pazderková. „Dnes jsme s přítelem stihli i film, Démanty noci a zítra jdeme na Made in Texas. Také jsme viděli, ještě před festivalem, dánský film Tísňové volání a byla to naprosto fantastická věc. Trošku temná, ale úžasný film.“ Ivu teď čeká tak trochu pracovní léto, odešla z divadla Fidlovačka a chystá nové věci. „Momentálně chystám knihu a věnuji se svému YouTube kanálu, kde točím make-up tutoriály, to mě moc baví. Na další rok připravuji desku, již třetí v pořadí, a věnuji se stále one man stand up show. Pořád je práce dost,“ směje se Iva. „A nyní ve středu, mám tu čest vystupovat s Pražským výběrem jako special guest před koncertem Rolling Stones,“ dodává nadšená Iva. S Pražským výběrem vystupuje často, ale že ji přizvali i na tento večer, si Iva velmi cení. „Na dovolenou se s přítelem chystáme na svatojakubskou pouť, tak to bude dobrodružné,“ směje se Iva.

5b3a07128cfb2obrazek.png
 
Velkou party v nejlepším festivalovém baru si nenechala ujít ani krásná moderátorka Iva Kubelková, která zde měla i svou první velkou vernisáž obrazů. „Ty obrazy jsem namalovala asi před 13 lety, jde o olejomalbu. Dlouhé roky mi pak ležely na půdě, až jednoho dne jsem je ukázala světu a moc mě těší, že se lidem líbí a sklízí pozitivní recenze. To je sen pro každého umělce. Předtím jsem je schovávala, neměla jsem takové ambice, ale přátelé i rodina mě podporovali v tom, abych je ukázala, tak jsem to nakonec udělala,“ říká Iva. „Mám ráda tady tu festivalovou atmosféru. Dnes jsem přijela, už jsem absolvovala 4 akce, na všech jsem měla pracovní povinnosti, takže to bylo trochu náročnější, ale v něčem je to krásné a je to kouzlo Varů,“ dodává krásná moderátorka. A kam se chystá na léto? „Od srpna zkouším nový muzikál Trhák, který má v říjnu premiéru, takže půlka léta bude pracovní. Dovolenou si ale užijeme v červenci, nejdřív jedeme s dětmi do thermálních koupališť do Bešeňový na Slovensko, pak odlítáme do Barcelony a nakonec na náš milovaný Olymp do Řecka“.

5b3a07335325fobrazek.png

5b3a07570a0a6obrazek.png

Mezi dalšími VIP hosty v BecherZone se objevil populární Richard Genzer v doprovodu nové přítelkyně a přátel. Náramně se bavil a užíval si večírek snad nejvíce ze všech hostů. Byl velmi milý a hýřil úsměvy na všechny strany. Dále jste tu mohli potkat Anife Vyskočilovou nebo módního návrháře Osmany Laffitu. Se svou nádhernou přítelkyní dorazil také Muž roku a syn známého zpěváka Matyáš Hložek.

5b3a0770a5d70obrazek.png

5b3a0788a5ec2obrazek.png
 
Divokou párty si nenechala ujít ani nádherná modelka Jitka Nováčková, Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková a modelka Karolína Mališová. Všem to velmi slušelo.
Zeptali jsme se Jitky Nováčkové, jak to má s přítelem a zda se nechystá přestěhovat se do Dánska, přeci jen vztahy na dálku jsou vztahy na dálku. „Přemýšleli jsme o tom, ale mám tu tolik pracovních nabídek, které mě baví. Vidíme se s přítelem kdykoli to jde, věříme si a je nám spolu hezky, tak to zatím necháváme takto. Moje práce mě baví a náš vztah tím nijak netrpí,“ usmívá se krásná Jitka. „Teď jsme se vrátili z Mykonosu, kde jsme spolu byli na dovolený. Bylo tam neuvěřitelně dobrý jídlo. Teď tam jede Ester s Tomášem Berdychem, tak se tam postupně vystřídáme všichni,“ dodává Jitka. „A ještě mě teď v létě čeká s přáteli takový malý eurotrip, projedeme autem Evropu a skončíme v Budapešti na festivalu. Strašně se na to těším, budu z toho dělat video a všechno dokumentovat,“ říká nadšeně krásná modelka.

5b3a07b4b492bobrazek.png
 Foto: Becherovka

Reklama