Dnešní editace je u konce. Přečtěte si zhodnocení dne a pár drbů z redakce, a poblahopřejte té, kterou odměníme.

Předně děkuji všem, které dnes přispěly k tématu dne. Byl jsem překvapen, že skoro vůbec nikde není sníh, neb jsem měl pocit, že o víkendu mimo Prahu nachumelilo, ale opak se ukázal být pravdou.

Přesto jste nejednu slzu při vzpomínkách na túry na lyžích spolu se mnou zamáčkly.

Než se pustím do vyhodnocení, musím vám prozradit pár malých drbů z dnešní porady. Že jsme redakce zvrhlá (tedy alespoň ženská část) již víte. Ale dnes jejich obtěžování dosáhlo vrcholu.

Když jsem jim popisoval svůj strastiplný vývoj  toho, jak se učím plavat volným způsobem, začaly se mne vyptávat, jestli když plavu, stříkám. A když jsem je ubezpečoval, že se snažím nestříkat, začaly se dožadovat, abych aspoň cákal. A to vám musím povědět, že ty jejich zvrhlé pohledy by neustála jen tak nějaká silná mužská osobnost!

Vydržel jsem to. A kdo se pohihňával? Všechny, všechny do jedné. Klára, Dana Lucka i Saša!

A musím vám ještě něco prásknout na Sašu Stuškovou. Chtěl jsem po ní, aby pro vás připravila na příští týden nějaký návod, něco, čím by vás inspirovala k tvoření. A její odpověď byla: „Já je mohu tak akorát naučit, jak si natočit pivo nebo ubalit jointa!“

Tak se chci přeptat, zda máte o články na toto téma, zpracované Sašou, zájem.

A nyní tramtatadá!

Odměnu za dnešní článek  Bez toaletního papíru ani ránu získává čtenářka Boros!

A protože máme zájem na tom, aby na túry na běžkách vyrážela co nejčastěji a nemohla se vymlouvat, že jí důležitá věc, bez které vyrazit nemůže, chybí, tak jí ji posíláme v dostatečném množství.

Gratulujeme!

A je tu konec.

Přeji krásný zbytek dne, příjemný večer.

A usmívejte se na svět, on se bude usmívat na vás!

Reklama