obrazek.png

Kdo by mohl chtít po pořádným mužským, aby používal růžový jahůdkový jelení lůj… Proto Angry Beards navrhl Lip Balm (79 Kč) s kofeinem. A rozpraskané koutky se stanou minulostí. Engrybírdí balzám na rty pro chlapy v sobě kombinuje složky hned pro tři funkce – hydrataci a regeneraci, energetický shot a super chuť. O to první se starají přírodní oleje z mandlí, kokosu, slunečnic a rakytníku doplněný o včelí i karnaubský vosk a bambucké máslo, panthenol a B-vitaminy. Energii dodá kofein a taurin. Zkrátka od teď přestávají mužští chodit na kosmetiku do šminkovnic svým něžným polovičkám, možná, že to bude spíš naopak!

642e7f3a48bbaobrazek.png
Péče o mužské nádobí jako samozřejmá součást moderního chlapa

Angry Beards vytvořili i kompletní sadu pro každého, co má kule a chce je mít v klidu. V balíčku je všechno, co podpalubí potřebuje. Mazivo pro horké sportovní výkony Antistick, deodorant Antisweat, pro spokojenost i v kanceláři a pytlík na transport. A navíc to všechno v dárkovém balení (649 Kč). Intimní kosmetika pro muže je poněkud netradiční záležitostí. Není to ale žádná hanba a každý, kdo má pytel, by měl mít i kule na to, aby se o něj staral.

blobid0.png
Aby vousy byly trendem, ne ostudou

Mezi nejoblíbenější výrobky ve vodách pánské kosmetiky patří péče o vousy. Do setu Angry Beards schovali šampon, olej Christopher the Traveller, balzám Steve the CEO a vosk, vše v dárkovým plechovým boxu (1 399 Kč). Takže jde i o perfektní dárek.

Olej se používá na navlhčené vousy a kůži 1–2krát denně. Na dlaň se pipetou kápne 3–6 kapek, a ty se vmasírují do vousů až po bradu. Není to raketová věda, pro maximální účinek se vousy po aplikaci ještě vykartáčují. Balzám se třením rozehřeje v dlaních a rovnoměrně nanese na vousy i knír. Prsty se vousy i kůži promasírují, ať se balzám dostane všude. Balzám se hodí hlavně při cestě ven. Aplikovat se může klidně 1–2krát denně nebo podle potřeby, nejsou to antibiotika .

Čistě funkční záležitostí je vosk, který pom zkrotit neposedný vousiska. Aplikuje se prsty po zahřání v dlaních. Druhou variantou je obohatit voskem balzám pro silnější styling. A konečně šampon na vousy, který se napění stejně jako jeho starší kolega na vlasy. Pak se vmasíruje a opláchne. Jeho šetrné složení umožňuje použití kdykoliv je potřeba. Bez speciální potřeba to postačí jednou 2–3 dny.

642e7f81d2ab0obrazek.png

Další tipy na www.angrybeards.cz
642e7faad1aebobrazek.png