Přinášíme vám tip na opravdu výborný zubní kartáček, který vyvinula společnost Gillette, vedoucí světový výrobce manuálních a elektrických zubních kartáčků. Nyní vám představuje novinku, která vychází ze skvělé technologie manuálního zubního kartáčku Oral-B CrossAction.

 

Nový elektrický kartáček Oral-B CrossAction Power je bateriový zubní kartáček, který nabízí vysokou kvalitu za přijatelnou cenu.

Jako jediný kartáček kombinuje technologii CrissCross® vláken a výkonnost rotující hlavy PowerHead™. Protilehlá, do přesného úhlu zakřivená vlákna pronikají hluboko do mezizubních prostor a účinně odstraňují plak. Hlava PowerHead™ rovnoměrně čistí celou plochu zubů – i těch hůře dostupných.

Díky tomu dokáže tento kartáček účinně odstranit plak a snížit riziko zánětu dásní. Výhodou tohoto elektrického kartáčku je štíhlá rukojeť, modelovaná ve stylu klasických manuálních kartáčků. Díky pogumování je povrch rukojeti měkký, kartáček neklouže a poskytuje opravdu pohodlné čištění.

Oral-B Cross Action Power umožňuje výběr měkkých nebo středně tvrdých vláken. Patentovaná Modrá vlákna Indicator® postupným blednutím signalizují, kdy je třeba hlavu kartáčku vyměnit. Snadnou výměnu hlavy zase umožňuje zařízení One-Touch.

Pokud si zuby čistíte dvakrát denně po dobu dvou minut, vydrží vám  jedna tužková baterie AA Duracell®  v kartáčku více než dva měsíce.

Zakoupit si můžete tento supermoderní zubní kartáček ve čtyřech barvách: smaragdové, modré, fuchsiové a fialové.

Naše zuby si láskyplnou péči opravdu zaslouží. Potřebujeme je přece po celý život! Na kvalitním zubním kartáčku se proto nevyplatí šetřit. Investice takto vydaná se nám několikanásobně vrátí v podobě zdravých a krásných zubů, kterými se pak můžeme usmívat na své okolí.

 

 

Pokud vás přednosti toho kartáčku na zuby zaujaly a soutěžili jste v našem zábavním kvízu, možná, že jste měli štěstí a byli vylosováni jako výherci tohoto skvělého kartáčku.

Najdete se mezi těmi, kdo si zaveršovali?

 

 1. brouček ála
  text: Kartáček Oral-B já mám, zuby si s ním čistívám. CrossAction vlákna má, je to značka jediná. Více stages má na výběr, tak už s ničím neváhej. Do obchodu utíkej a už rychle vybírej.
 2. ericca
  text: Stages jsou tu pro nejmenší, CrossAction pak pro ty větší. Zdravé zuby jedna dvě, jen s kartáčkem Oral-B.
 3. Gabi
  text:
  Chraňme zuby každý den, Oral B je oblíben, dětem Stages kupujem. Pro tátu a pro mámu CrossAction je v dosahu, zuby dají za pravdu.
 4. hanecka
  text:
  Kdo chce krásné zuby míti, s kartáčky ORAL-B se musí sžíti. CrossAction je ten pravý, Váš chrup s ním bude stále zdravý. A pro Vaše dětičky jsou tu Stages - kartáčky i pastičky.
 5. Hellen
  text: Pro nejmenší Stages pasta, zuby zdravé nejmíň do sta, a CrossAction kartáček, i když budeš dědeček, zuby pěkné budeš mít, Oral B se umí přičinit!
 6. Ivinka
  text: Ráno stojím v koupelně a dohlížím zřetelně, zda i ten můj miláček, má CrossAction kartáček. Náš prcek si čistí zuby, Stages pastu už mačká z tuby. Oral-B je správná volba, zdravé zuby, žádná plomba!
 7. Jana_T
  text:
  Máš-li doma malé dítě, Oral Stages potěší tě. Batolata, předškoláci usnadní svým zoubkům práci. Pro mezizubní prostory CrossAction je nad doktory. Pravidelná vzorná péče, zuby ostré jako meče! Nechceš-li mít kazy, váčky, tak se zaměř na kartáčky! Řezák, špičák, stolička... Oral B je jednička!
 8. Kubista
  text:
  Než jdu večer do postýlky, vyčistím si pěně zoubky, Stages Mickey už tam je, ten mi zoubky umyje. A CrossAction to je třída, ten si všechno pěkně hlídá i mezizubní prostůrky těšte se vy potvůrky. Oral-B je kamarád s ním si čistí každý rád.
 9. MILANECEK
  text:
  I batole má první zuby, kterými se rádo chlubí. STAGES - zubní kartáčky, od nejmenších po školáčky. Zub vyčistit ze všech stran, neumí jen Superman. CROSS ACTION je skvělá zbraň, jak se dostat k mezerám! ORAL B je správný typ, jak mít zuby stále fit!
 10. mys
  text: Stages blister a Stages pasta, je jasnou výhrou pro dětská ústa. A co bude s dospěláky? Pro ně je tu výběr taky. Mně CrossAction zuby čistí, Oral-B ti zdraví jistí!

 

 

Všem výhercům srdečně gratulujeme! A pokud jste tentokrát nevyhráli, nevěšte hlavy, příště se třeba zadaří.