Podle mého názoru o člověku jeho plocha na počítači ledacos vypoví. A tak jsem vás nechal v pátek posílat mi plochy vašich počítačů a zahrál jsem si při tom na věštce. Věštění z plochy jste si mohli vyzkoušet i vy v novince: Vyzkoušejte si věštění z plochy - tohle jsou dvě redakční!

Vyhlásil jsem ale také hlasování o nejkrásnější čtenářskou plochu (viz Loučím se - hlasujte pro nejkrásnější plochu), které dnes v devět hodin skončilo. Vítězkou se stala plocha čtenářky Alky, tu si můžete prohlédnout zde: Čí je asi kočičí plocha?

Co Alka získala?

Dělal jsem s tím tajnosti, ale teď už to tedy prozradím. Alka si za svou nejkrásnější plochu vysloužila Asia Stright - set dvou kosmetických přípravků (maska a krém) od firmy Schwarzkopf a pytlík Hašlerek. Balíček s výhrou jí přijde poštou.

Do redakce také dorazily ještě tři plochy, které už jsem nestihl vydat, neb jsem tu už nebyl. Nemohly se tedy sice zúčastnit soutěže, což mě mrzí, protože jsou všechny krásné. No, posuďte i vy! A třeba si zase trochu zahrajte v diskuzi na věštce!

Plocha čtenářky B.

plocha B.

Plocha čtenářky Ireny1

Irena1 plocha

Hezký den!

Tak tady je moje domácí plocha, celkem často ji střídám, obvykle mám jednoduché černobílé motivy, ale na zimu asi přehodím na něco teplejšího, slunečnějšího...

Irena1

Plocha čtenářky Sonne

plocha Sonne

Milá redakce,

posílám obrázek pracovní plochy u svého přenosného miláčka - zrovna včera jsem tam uklidila, čili to mohu šířit beze studu do světa. :-) Běžně používám monitor o dost větší a nejlépe hned dva, takže teď už asi víte, co na počítači dělám nejčastěji a taky, čím se právě voním. ;-)

Hezký večer!
Sonne

Co, podle vás, prozrazují tyto tři plochy o jejich majitelkách?

Reklama