Hlavně buď přirozená! Zůstaň svůj. Ono se to lehce řekne, ale hůř udělá. Málokomu je přirozenost v období seznamování dostačující. Chceme partnera okouzlit, vypadat lepší, než ve skutečnosti jsme. Zkrátka když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají.

Nadnášíme se fází zamilovanou, a i když to víme, než po obláčcích všudypřítomné dokonalosti nebudeme našlapovat dlouho, chceme si tu chvilku sladké nevědomosti jaksepatří užít. Této fázi by se také mohlo říkat fáze lakovací, zastírací, kamuflážní a hlavně vysilující.

Jak dlouho jsme schopni hrát roli těch, kteří se zkrátka narodili jako dokonalí, bez nutnosti vydávat prapodivné zvuky, vyměšovat a nevonět u toho zrovna vábně? Když očekáváme, že se kvůli nám druhý bude snažit vypadat co nejlépe, musíme to sami splňovat.

prd

 

Kolik jen dá práce přirozený vzhled „právě jsem vstala“, kdy jsou prý ženy pro muže nejkrásnější, ví zas jen žena.  Podle psychologů to k namlouvání patří. Každý se snaží přijít na to, co partner upřednostňuje, a to mu i předvádí.

Ovšem, když první zamilovanost pomine a dva se rozhodnou, že chtějí spolu nejen chodit, ale i žít, je načase odkrýt karty. Snažit se poznat toho druhého co nejlépe. A sžít se zvláštnostmi, které ke společnému životu patří. Jestli je to ten pravý poznáte, prý podle toho, jestli vedle sebe běžně prdíte. Pozor, nejde o přitom o žádný výmysl, notoricky známé rčení, které potvrzují páry, které spolu žijí ve spokojeném vztahu.

Pokud má vztah trvat delší dobu, je důvěra mezi partnery důležitá a nemá cenu se přetvařovat a dělat se lepším, než skutečně jsem. Jistě, tyto hlasité vylučovací projevy, jako je krkání a prdění, nejsou zrovna nic příjemného, a někdy je prostě dobré jim nechat volnou cestu, aby se projevily. Pokud o vás partner skutečně stojí, nebude tu „malou nepříjemnost“ buď vůbec komentovat, nebo si z toho udělá legraci.

A pak určitě platí, že kdo krká a prdí, vztah si tím tvrdí.

Reklama