Nemám moc času na vyplňování různých zábavných testů. Včera večer mně na Facebooku padl do oka odkaz, který sdílela a komentovala jedna moje kamarádka.  Měl poutavý název – udělejte si test: Co jsi byl/a v minulém životě na základě vašich vzpomínek?

Hned mi proběhlo v hlavě, kolikrát mně a mým známým různé „vědmy“ kartářky odhalovaly zaručené informace o minulých životech, konkrétních postavách. Vždy jsem měla pocit, jako by snad ani nežili normální, nedůležití lidé, protože každý byl v minulém životě údajně někdy významný nebo aspoň zajímavý. Když už to nebyl zrovna nějaký vladař, umělec nebo vojevůdce či významná postava modré krve, byla to chrámová tanečnice, čarodějnice, vědma... asi to také znáte. Neznám nikoho, kdo byl v minulém životě bezvýznamný člověk!

I když tyhle věci beru s pousmáním a na předminulé a minulé životy nevěřím, přesto mě zvědavost zase dostala! Udělala jsem si jednoduchý testík a opět se mi na tváři rozlil úsměv. Vyšlo mi, že jsem byla divoký pirát, tak aspoň jedna dobrá zpráva – v minulých životech existují i takové bytosti, jako byli piráti!

Věříte v minulé životy? Také máte podobnou zkušenost s těmi, kdo vám vykládají tyto informace z minulosti? Pamatujete si, kdo jste podle nějaké „vědmy“ zaručeně byli? Pokud ve vás hlodá zvědavost, můžete si test udělat stejně jako já:

http://cs.what-character-are-you.com/d/cs/1101/index/6317.html

vedma

Reklama