Co si pomyslíte o vdané ženě, která si domlouvá chvilkový sex přes internet? Zamyšlení na tohle ožehavé téma nám dnes do redakce poslala čtenářka s nickem Miuka. Děkujeme za příspěvek a dáváme ho do pléna!

Kdyby mi toto někdo vyprávěl, tak asi neuvěřím, ale je to opravdu skutečnost. Mám kamarádku (radši ji ani nebudu jmenovat), se kterou jsme se hodně dlouho neviděly. Pak jsme se setkaly po letech na jedné akci a obnovily kontakt, hlavně telefonický, občas jsme spolu někam vyrazily. Jak jsme se tak zase sblížily, začala mi často volat a vyprávět. A já nestačila zírat.

O čem že mi vyprávěla? O tom, jak si na internetu domlouvá - jak to jen nazvat? Prostě a jednoduše - sex. Vdaná žena, která prostě někoho osloví na jedné sociální síti, nebo spíš osloví někdo jí, chvíli si dopisují, pak se setkají, proběhne sex a je to.
Mě hodně zaráží to, že prostě vyrazí za cizím chlapem, nic o něm neví, nikdo neví, že ona jede za ním. Vždyť člověk nikdy neví, co se může stát. Je to o to horší, že takhle vyrážela třeba i 3x týdně a většinou pokaždé za někým jiným. Někteří se občas opakovali, většinou to ale byli noví a noví „milenci“.  Až jsem si někdy říkala, jestli kamarádka není nymfomanka.

Samozřejmě je každého věc, co dělá, ale tohle mi prostě přijde už moc. Nevím, zda její manžel něco tušil, a pokud ano, tak si myslím, že neměl ponětí o takovém množství různých mužů, které ona střídala. A jak vše dopadlo?

Kamarádka už se rozvedla. Ale aby toho nebylo málo, začala si psát s černochem, který utekl z Afriky do jedné evropské země. A on ji tam pozval na několik dní. Já jí to rozmlouvala, ale co myslíte, že udělala? Ano, sbalila věci a vydala se do cizí země za cizím chlapem. Naštěstí se vrátila v pořádku. Pozval ji znovu, opět tam byla. Po návratu za 14 dní zjistila, že je těhotná. Byla na několika umělých oplodněních a nic. Pak se vydá do ciziny a ejhle, čeká malého černouška.

Bez peněz, teď navíc bude muset zjišťovat a řešit, jak dostat otce dítěte do ČR. Já bych v její situaci nechtěla být, ale jaké si to uděláme, takové to máme. Samozřejmě se jí budu snažit občas vypomoci, ale většina věcí bude stejně na ní.

miuka  

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

 

Reklama