Pátrací soutěž, která začala včera krátce po poledni a skončila dnes v 10:00 již má svého vítěze. Než vám ho ale prozradíme, připomeneme si, po čem jste vlastně pátrali.

Ve vybraných článcích jste měli nalézt vyznačená slova a z nich sestavit pranostiku.

Jako nápověda vám posloužil tento text:

Tak nějak nevím, co to má společného s láskou. Proč mám zjišťovat, jak vznikaly oslavy sv.Silvestra a kterak prožívali Nový rok naši předci??? Navíc jedna má kolegyně rozdělila muže na dva nesmiřitelné tábory a vykřikuje, že postel je pro ni nejdůležitější součást bytu. Je vidět, že má houby co na práci. Já nevím, kam dřív skočit a právě teď přes zimu je to ještě náročnější. Děti po mě co chvíli pokřikujou: „Mami, já se nudím!“ A vůbec jim nevadí, že mám plné ruce práce, abych správně provedla ošetření našeho kojence. Fakt jsem na doraz a velmi silně cítím jakousi osamělost v manželství. Asi se trošku odvážu a dojedu si někam za teplem užít sex na pláži. Ale ne s tím mým….

A jak jste se s jeho pomocí mohli dostat na ty správné články? Zde je rozluštění.

Co to má společného s láskou?
Jak vznikaly oslavy sv. Silvestra a kterak prožívali Nový rok naši předci
Má kolegyně rozdělila muže na dva nesmiřitelné tábory
Postel, nejdůležitější součást bytu
Mami! Ach jo, já se nudím!
Ošetření kojence
Osamělost v manželství
Sex na pláži. Ale ne s tím mým...

Z vybraných slov jste pak sestavili pranostiku, která zní: Na svatého Marcela, zima leze do těla.

Soutěžilo vás opravdu mnoho, vyhrát ale mohl jen jeden. Respektive jedna. Tentokrát je tou šťastnou čtenářka s nickem dadamac, která získává dárkový balíček vlasové kosmetiky Dove. Srdečně gratulujeme!

Reklama