Listopad je měsícem změn, příroda hraje všemi barvami, letní žabky a šaty nadobro zmizely ve skříni a zima pomalu klepe na dveře. V diáři složitě hledáme termín pro objednání ke kadeřnici mezi časem družin, kroužků a termíny porad. Zvládněte nápor nových povinností bez stresu a v pohodě s internetovým pomocníkem nejen na hlavu www.nahlavu.net .

 

Kromě spousty zábavy, kvízů, anket o ceny, proměn účesů nebo horoskopů tu najdete opravdu všechno, co je „na hlavu“ – zajímavosti a aktuality ze světa účesů i kadeřnických show, rady a informace týkající se péče o vlasy. Poradny vedou skuteční odborníci z oboru. Přední kadeřníci připravují a komentují tipy na nové účesy do práce, na párty či na večer a k nim i návod, jak je vykouzlit. Celou problematiku péče o vlasy jsme pro Vás připravili pěkně podle témat. Podívejte se, jak správně pečovat o vlasy rovné či kudrnaté, jak změnit barvu vlasů či jak se zbavit lupů.

 

Pro povídavé a zvídavé tu máme připravenou rubriku diskuse, pro soutěživé pak soutěže a ankety o ceny, v horoskopu si můžete ověřit, zda je správný čas na radikální změnu účesu. Každý měsíc připravíme v rubrice proměny fotoreportáž z proměny účesu i vizáže výherce naší soutěže.

Odkaz na stránky lybar.cz Vás přenese do světa vlasové kosmetiky, představí novinky, naučí Vás správně si vybírat a používat stylingové přípravky a také upozorní na probíhající akce a slevy.

 

Nový web www.nahlavu.net nabízí zábavu i poučení, můžete u nás strávit příjemné chvilky během dne v diskusním fóru, rychle najít inspiraci na večerní účes nebo pravidelně pokoušet štěstí v soutěžích o zajímavé ceny. S problémy s vlasy Vám poradí přední odborníci. Nezapomeňte si nové webovky přidat do svých oblíbených a užijte si babí léto v novém účesu a bez stresu!

 

 

 

 

Reklama