Bouřlivou vlnu reakcí vyvolala o víkendu na internetu spolupráce slavného producenta Kanyeho Westa a bývalého člena slavných Beatles Paula McCartneyho. Ač se to zdá nemožné, dnešní americká mládež nemá ani ponětí, kdo je vlastně McCartney.

West a McCartney se před časem potkali, aby napsali romantickou píseň One Love, kterou West věnoval své dceří North, jež má s Kim Kardashian. Song, v němž Paul McCartney hraje na keyboard, zveřejnili umělci ve čtvrtek 1. ledna. Na sociálních sítích skladba okamžitě vyvolala řadu překvapivých reakcí – fanoušci slavného rappera totiž neměli ani tušení, kdo je Paul McCartney!

  • „Nevím, kdo je Paul McCartney, ale Kayne umožní s tímto songem tomu chlápkovi obrovskou kariéru!“
  • „Kanye má skvělé ucho na talenty. Tenhle Paul McCartney jednou bude velký!“
  • „Kdo je sakra Paul McCartney???!??! Proto Kanyeho miluju, protože dokáže zamířit světlo na neznámé umělce.“
  • „Kdo je Paul McCartney? Ten by měl Kanyemu děkovat!“

Takové a další reakce se objevily na internetu a u starších ročníků vyvolávaly jen nevěřícné vrtění hlavou. „Jak je vůbec možné chodit po tomto světě a nevědět, kdo je Paul McCartney?“ ptali se lidé na sociálních sítích překvapeně.

Slavný „Brouk“ se moudře k situaci nevyjadřoval a na svém profilu na Facebooku pouze sdílel odkaz s písní a větou: „Pro všechny z vás, kteří byli zvědaví, co že jsem dělal s Kanyem… Tady to je! Šťastný rockový rok!“

\sdfacf

 

Zdoj foto: Dailymail

Reklama