Mezi slušnými lidmi se prý nemluví o penězích a o tom, kdo kolik vydělává. Přesto noviny s ohromnou radostí uveřejňují zprávy o tom, která hvězda má víc nul na výplatní pásce a kolik rezidencí si může koupit jen tak z fleku. Například koncem minulého týdne uveřejnil list Sunday Times žebříček nejbohatších mužů šoubyznysu, mezi něž se počítá také jednapadesátiletý zpěvák Sting.
Ten jen za posledních osm měsíců vydělal 25 milionů liber a zařadil se tak v závěs za pohádkově bohatého Paula McCartneye. Nechal při tom za sebou i takové proslulé „zazobance“, jako jsou Elton John a Mick Jagger.
Sting, mezi jehož hity patří také píseň „Every Breath You Take“ (Každé tvoje nadechnutí), vydělá každou vteřinu svého dne a noci jednu libru. To je za den přes 86 tisíc liber, tedy v přepočtu víc než 4 miliony korun. Hodně peněz samozřejmě „hodí“ koncertní turné a jiné aktivity, ale třeba jen zmíněný hit přinese svému tvůrci 1000 liber denně pouze za to, že se smí hrát v rádiích. „Sting ještě pořád bez potíží vyprodá kterýkoliv stadión na světě,“ říká dr. Beresford, který sestavuje žebříček nejbohatších celebrit. „A také zdaleka tak nerozhazuje své peníze jako třeba Elton John.“
Sting, otec šesti dětí a manžel o tři roky mladší herečky Trudi Styler, si také občas dopřeje nějakou tu radůstku. Například nedávno zakoupil za 3 a půl milionu vinici nedaleko svého domu v Toskánsku. Kromě toho vlastní domy v Londýně, Wiltshire, Los Angeles, New Yorku a Malibu.
Reklama