Naštěstí máme velmi účinného pomocníka, kterému říkáme imunita. Jedná se o složitý systém, jehož hlavní funkcí je udržování rovnováhy. Pokud rovnováha funguje, náš imunitní systém pracuje správně a chrání nás. Z mnoha příčin však dochází k narušování této rovnováhy a my zažíváme množství nepříjemností od prosté únavy, přes různé infekce až po závažné stavy. Tady je vhodný čas hovořit o tom, jak můžeme nejlépe pomoct našemu imunitnímu systému správně nás chránit.

V podzimním a zimním období je správný čas na podporu naší imunity. Ideální je k tomu využít přírodní látky, které mají prokazatelný tzv. imunostimulační účinek. Mezi ně patří i antioxidanty - flavonoidy známé z ovoce a zeleniny. Jedny z nejúčinnějších flavonoidů obsahují rostliny čajovníku. Flavonoidy působí imunostimulačně a mohou tak přispět k správnému fungování imunity. Tím nám zajišťují účinnou ochranu před vším, co náš hlídač rozpozná jako škodlivé. Nejpřirozenější pro jejich příjem je rozmanitá a zdravá strava. To však není tak snadné, jak se zdá. Jak tedy do organismu dostat potřebné flavonoidy?

Zde přichází na řadu Matuzalem - doplňky stravy s obsahem flavonoidů s prokázanou vysokou antioxidační aktivitou, které může užívat celá rodina. Pro dospělé jsou určeny Matuzalem Kapsle a Matuzalem Kapky a záleží jen na vás, které formě dáte přednost. Kapsle i kapky se pohodlně a příjemně užívají a mají snadné dávkování. Maminky ocení Matuzalem Sirup, který je určen pro děti od tří let. Sladký a lahodný sirup si vaše děti zamilují tak moc, že se na jeho užívání každý den moc těší. S dostatečným přísunem flavonoidů poskytnete spolehlivou a účinnou ochranu sobě i svým blízkým.

Na Matuzalem nedá dopustit i herečka a moderátorka Tereza Kostková.

K dostání v dobrých lékárnách a v e-shopu www.matuzalem.com.

Reklama