ElleMyslíte si, že nic takového neexistuje? Ale ano! Nejčtenější módní časopis světa Elle pořádá poprvé v Praze jedinečný glamour večer Elle Style Awards, při kterém budou k vidění nejen stovky módních stylů, desítky světových značek a celebrity světových jmen, ale především půjde o jmenování těch nejlepších v oblasti módy a stylu.

Soutěžní kategorie, které jsou vyhlašovány, jsou v každé organizátorské zemi sice odlišné, ale všechny pojí jedna základní myšlenka – móda a styl. 

Soutěžní kategorie:

  • Zahraniční návrhář roku
  • Český návrhář roku
  • Česká Style ikona roku
  • Modelka roku
  • Cena za počin roku
  • ELLE Žena roku
  • ELLE Muž roku

V každé kategorii byli ustanoveni nominovaní, ze kterých vybere hlavního vítěze odborná porota, sestavená z těch nejpovolanějších: Daniela Peštová – topmodelka, Robert Vano – fotograf, Klára Nademlýnská – módní návrhářka, Saša Jány – zakladatel modelingové agentury a Lada Rudovská – šéfredaktorka časopisu Elle.

Nás ale zajímají především dvě poslední kategorie o nejvíce sexy, dravé a nejlépe oblečené muže a ženy roku, do které můžete zasáhnout a ovlivnit výsledky i vy, laičtí „porotci“ z řad čtenářek.

Koho byste zvolila? Kdo je podle vás mezi nominovanými na správném místě, kdo tam být neměl, a kdo tam naopak chybí?

Nominované Elle ženy roku:

Elle

Nominovaní Elle muži roku:

Elle

Praha se tak 5. listopadu 2009 zařadí mezi tradiční světové Mekky módy a na slavnostním glamour večeru se budou chtít  blýsknout všichni, kteří v módním průmyslu něco znamenají.

I vy se můžete stát hvězdou a blýsknout se také. Zkuste štěstí v soutěži o VIP vstupenku s kompletním servisem.

Elle

Co pro to musíte udělat? Zajít do nejbližšího obchodu H&M a najít v něm fotostěnu s logem Elle Style Awards a vyfotit se u ní v nejlepším outfitu, jaký dokážete vymyslet. Ať je cool, trendy a má to nápad. winProtože jste v módním obchodě, můžete použít cokoli z poslední kolekce H&M, není to ale podmínkou. Svoji fotografii umístěte na webové stránky Elle. Redakce bude průběžně sestavovat žebříček těch nejlepších z vás.

Co získá absolutní vítězka? VIP vstupenku na Elle Style Awards. Výherkyně a její partner popřípadě kamarádka budou mít servis, který přísluší největším celebritám. Na slavnostní večer si budou moci vybrat šaty v showroomu H&M. Aby byl výsledek zaručen, doprovodí je stylista, o jejich účes se postarají kadeřníci v Toni&Guy a slavnostního líčení se ujmou vizážisté Givenchy. Od hotelu Four Seasons, kde budou ubytováni společně s našimi největšími zahraničními celebritami, je k červenému koberci v Sasazu odveze limuzína. Na závěr noci snů dostane vítězka poukázku na nákup oblečení v hodnotě 20 000 korun.

Všechny účastnice soutěže, jejichž fotografie projdou redakčním sítem, získají vstupenku na speciální evening: slavnostní uvedení limitované kolekce Jimmyho Choo na český trh.

To stojí za tu legraci, co říkáte?