Dnes jsem pro vás zvolila takový hravý den, protože ne nadarmo se říká, kdo si hraje – nezlobí, takže v tomto posledním editačním příspěvku vás čekají hned dvě vyhodnocení. A jak dopadla ranní hádanka a kdo napsal nejvtipnější odpověď na zprávu?

Začneme ranní logickou hádankou, tam většina z vás uhodla správnou odpověď, že ryby chytá Němec. Zajímalo by mě, kolik z vás si dalo tu práci a opravdu na výsledek přišly díky namáhání svých mozkových buněk...

V třetím příspěvku dnešního dne jsem vám nabídla zprávu, která mi přišla a vyhlásila soutěž o nejlepší reakci na tuto zprávu. Bylo těžké najít vítěze, přišlo mi jich hned několik opravdu vtipných, proto jsem se rozhodla udělit kromě vítěze i speciální cenu o vtipný dodatek. Vtipně tento příspěvek okomentovala čtenářka ladouch, která mě vážně rozesmála. Nejvtipnější odpověď podle mě vymyslela čtenářka Kadla. Samozřejmě všem, co se zapojili velmi děkuji :-).

asfd
Vítězný balíček pro čtenářku Kadlu

A jelikož je to poslední příspěvek mého dne, tak se s vámi rozloučím, popřeji vám nádherný zbytek dne a budu se na vás těšit opět příští čtvrtek.

Reklama