Včera jsme vám napověděli ve vzkazu, že začala Hodinová soutěž. A ta skutečně začala včera, tzn. ve středu 22.11.2006 v 8.00. To abychom zvýhodnili stálé čtenářky!

A o co hrajeme? O PENÍZE!!! – těch není před Vánoci nikdy nazbyt.

Hlavní cenu 2000 Kč získá ta z vás, která nasbírá nejméně 27 čísel za navštívené hodiny. To znamená - vyhrát můžete, pokud nás v průměru navštívíte 3x denně.

A tím jsme i prozradili, kdy soutěž končí. Končí 1.12.2006 v 8.00 dopoledne.

A to ještě není vše!

Vyhrají i další tři vylosované, které splní podmínku 27 nasbíraných čísel. Ty vyhrají po 1 000 Kč

A to ještě není vše!

Máme tu pět krásných voňavek Miss Sixty elixir s rozprašovačem v hodnotě cca 800 Kč!!!

Ty získá pět z vás a vybereme je v náhodné dny. A do losování o ně se dostanou ty z vás, které k nám v daný den přišly alespoň ve dvou hodinách a získaly za daný den dvě čísla.

No není to skvělé?

A pro ty, co nevědí, co to znamená hodinová soutěž:

Od včerejšího rána do 1.12.2006 8.00 získáte za každou návštěvu našeho magazínu číslo. Z toho vyplývá, že za 24 hodin můžete získat maximálně 24 čísel.

Na konci soutěže vezmeme čísla všech uživatelek, co získají více jak 27 čísel, a z jejich čísel vylosujeme hlavní i tři vedlejší ceny. Z toho vyplývá, že čím více čísel – tím více šancí.

A k tomu, abyste mohly vyhrát, nemusíte dělat žádné prostocviky. Stačí v té dané hodině otevřít třeba jen homepage a podívat se, jaké jsou nové novinky ve vydání.

Svá sesbíraná čísla najdete ZDE

Pokud něčemu nerozumíte, zeptejte se pod tímto článkem. Na nezodpovězené nejasnosti se pokusíme co nejdříve odpovědět. A jestli po kliku na ZDE nevidíte svá čísla, pak je problém asi v tom, že nejste přihlášená nebo zaregistrovaná, protože bez toho nelze soutěžit.

Reklama