Ano, byl to on. A jestli mi bude někdo tvrdit, že tenhle pán nemá charisma, tak sním papírový kapesníček :-)))
Alan Rickman se proslavil jako představitel filmových padouchů (Hans Gruber ve Smrtonosné pasti, šerif z Nottinghamu v Robinu Hoodovi či v současné době profesor Snape v Harry Potterovi), ale v civilu je to příjemný a usměvavý společník, který je známý svým vstřícným přístupem ke svým fanouškům.

O tomto britském herci a režisérovi se nedočtete v bulváru, protože si své soukromí bedlivě hlídá. Zato ho můžete potkat v různých dopravních prostředcích, protože jeho největším koníčkem je cestování.

Miluje filmové festivaly a divadlo. Nejdůležitější v jeho životě je dobré jídlo, pití a přátelé. Zasazuje se za lidská práva a snaží se pomáhat britskému filmovému a divadelnímu průmyslu.

Alan Rickman je často (a oprávněně) nazýván „zlodějem scén". Stačí, aby se jen mihl v záběru, a už na sebe strhává pozornost publika. V minulosti již takto spolehlivě zastínil i takové osobnosti jako je Kevin Costner či Bruce Willis.

A která z vás to poznala jako první? Byla to chitita - pokud si to chcete ověřit, její příspěvek má číslo 26.
Chitita dostane dárkovou sadu se třemi barvami na vlasy Schwarzkopf. Ať se líbí - ať už Vám, nebo tomu, kdo je dostane jako dárek! Vítězce blahopřeji a ostatním díky za účast a za všechny - leckdy docela zábavné - tipy!

Reklama