Čtenářka Borovice navíc ví, co jí sluší a nebylo třeba žádné výrazné změny. Naopak tentokrát bylo jen co chválit – třeba barvu a střih vlasů.

Možná proto, že na první pohled působí čtenářka Borovice nesmírně pozitivně. Prozradila nám o sobě:

Je mi 53 let, mám dospělé děti, které mi dělají velkou radost, a bezvadného přítele, který mi pomohl  vychovat syna po smrti mého manžela a vím, že se na něj mohu ve všem spolehnout. Přistupuji k životu s nadhledem a humorem. Největším hobby je moje zahrada, ráda jezdím na kole, na lyžích a poznávám nová místa. Zajímá mě psychologie a historie. Kdysi jsem pracovala jako redaktorka, posléze prováděla turisty, ale nejvíce mě bavily překlady z angličtiny a ruštiny. Ty dělám doposud při práci personální manažerky.

Moje nejoblíbenější motto: Co tě nezabije, to tě posílí.

Čtenářka přišla hezky nalíčená, takže jsem jí požádala, aby se odlíčila. Když jsem jí chtěla poradit některé triky související s čištěním a pěstěním pleti, zjistila jsem, že téměř všechno zná. Však je to na ní také vidět a na fotce „před“ rozhodně na svůj věk nevypadá. Přesto zdůraznila, že „takhle většinou mezi lidi nechodí“, což chválím: Člověk se má hlavně cítit dobře!

1

Ví, které barvy ladí skvěle k jejímu typu (teplejší odstíny) a tak jsem jí nalíčila v přírodním tónu. Důraz jsem, v souladu se současným horkým trendem, kladla na hezky tvarované rty. Této čtenářce sluší, jako málokteré ženě, naoranžovělá červená. Navíc bylo třeba sladit rtěnku s náušnicemi a barvami na šátku.

2

3

Příští měsíc se setkáte s další proměnou: Tentokrát přijde na řadu téměř o generaci mladší žena, která má naprosto jiný životní a pracovní styl i přístup k péči o sebe, než Borovice.

Čtěte také:

 

Reklama