V průběhu léta jsme pro vás připravili krásnou testovací akci a zaktivnili jsme výzvu pro přihlášení k testování. Děkujeme vám za vyplnění dotazníků, z celé skupiny přihlášených zájemkyň jsme vybrali 20 čtenářek, které získají balíček se snídaňovými cereáliemi Nestlé FITNESS® Natural. 

Testovací  balíček bude obsahovat 4 produkty Nestlé FITNESS® s novou recepturou:

  • Fitness Natural
  • Fitness s ovocem
  • Fitness čokoláda
  • Fitness jogurt

Fitness

Jak bude testování probíhat?

Nás bude zajímat, jak vám nová receptura bude chutnat a co o ní říkáte. Zaktivníme pro vás on-line dotazník s několika otázkami pro zhodnocení vaší zkušenosti. S některými vybranými čtenářkami, které snídaňové cereálie otestují, budeme pracovat dále – připravíme s nimi rozhovor, některé z nich se mohou těšit také na natáčení krátkého videospotu, který umístíme na náš facebook.Toto video bude umístěno také na facebookových stránkách Nestlé Fitness. Za to získají další odměny – bude ještě upřesněno.

Koho jsme vybrali pro testování? Testovat budou tyto výherkyně:

123mona

Šupina73

black.bird.third

Bobik1981

Cahoun

cirkusačka

fierte

yradka 

helikoptéra  

jana 17 

Janea 

JaninaHofe

MichelePrg

peko

xverca

verone

tory

sweeet

Slaja

Selendra

Testování proběhne i v redakci a do testování se zapojí:

Klára Křížová

Klára Wimmerová

Markéta Škaldová

Julie Hájková

Helena Pelikánová

Čtěte náš článek:

Jaké jsou nové snídaňové cereálie, které budete moci testovat?

Nová receptura Nestlé FITNESS® – o 30% méně cukru, stejně skvělá chuť.

Snídaňové cereálie Nestlé FITNESS® Natural vyrobené z celozrnné mouky přichází s novou recepturou, díky které obsahují o 30% méně cukru při zachování stejné chuti. Cereálie Nestlé tak splňují celosvětový závazek zlepšovat výživové hodnoty svých výrobků, díky čemuž je správné snídání jednodušší, a to bez jakýchkoliv chuťových kompromisů.

Nastartujte svůj den s cereáliemi Nestlé FITNESS®, které vám k němu pomohou. Nové Nestlé FITNESS® Natural díky své vylepšené receptuře zredukovaly cukr na 11,8 gramů na 100 gramů cereálií a chutnají stále stejně skvěle! Cukry byly nahrazeny především navýšením obsahu celozrnné složky z 53% na 57% a rýžové mouky z 34.5% na 36.9%.

Kromě toho, že Nestlé FITNESS® Natural nyní obsahují svou nejlepší recepturu v historii, navíc ukrývajíi 5 vitamínů, minerální látky a jsou vyrobeny z celozrnné mouky. Právě celozrnná mouka má v sobě oproti bílé mouce všechny tři části obilného zrna, v nichž je ukryto tolik tělu prospěšné bohatství – vláknina, vitamín B, minerální látky a bílkoviny. Výrazně byl snížen cukr i u variant Nestlé FITNESS® s příchutí – a to Fitness s ovocem, Fitness čokoláda a Fitness jogurt.

Více informací najdete na těchto stránkách:

Reklama