Těší nás, kolik žen se do výzvy zapojilo. Jeden dojemnější životní příběh za druhým, ale testovat mohou jen tři z vás. Které čtenářky budou testovat ovulační a těhotenské testy Clearblue?
5bcdc11574cbeobrazek.png

Naše vybrané testerky a jejich příběhy, na základě kterých jsme je vybraly:

  • Jana J.

Letos jsem již otěhotněla, bohužel naše „těhu“ nemělo dobrý konec. Přišli jsme o miminko v 11 tt z důvodu zamlklého těhotenství. Přiznám se, že ovulační testy jsme nikdy nevyužívali, podařilo se nám čtvrtý měsíc od volného snažení. Nechali jsme to na přírodě, i když jsme si dítko přáli co nejdříve. Tento měsíc již máme další zelenou ve snažení. Určitě se budeme o naše vytoužené miminko pokoušet znovu.

Je mi 31 let, mému muži 29 let a momentálně jsme bezdětní. Doufáme však, že se to brzy změní a naše rodinka bude mít o člena navíc. Věřím, že s pomocí digitálních ovulačních testů by bylo toto snažení jednodušší.

  • Květa Č.

Jmenuji se Květa a je mi 28 let. Ráda bych s manželem pořídila našemu 3letému synovi sourozence.  Velmi mě zajímá, jak vaše testy fungují a ráda bych zkusila s jejich pomocí rychleji otěhotnět. Tahle myšlenka je úžasná a nutí mě se usmívat. I kdyby sadu dostaly jiné budoucí maminky, tak jste mi udělali hezčí den.

  • Vendula M.

Je mi 27 let, děti zatím nemám, ale cítím, že už nastává ten čas, kdy po nich začínám toužit. S mužem se začínáme o nějaký zázrak pokoušet a zmíněné testy by nás krásně navedly, kdy je ten pravý čas.


Děkujeme všem ženám za zájem o testování. Těšíme se na recenze a zkušenosti čtenářek, které plánují miminko. Budeme rádi, když naše testování napomůže úspěšné snaze otěhotnět.

Jaké produkty budou naše čtenářky testovat?

Těhotenský test Clearblue Digital vedle potvrzení těhotenství zobrazí i počet týdnů od početí
5bcdc07e36743obrazek.png

Jedná se o první test, který je při datování těhotenství stejně přesný jako ultrazvukové vyšetření. Test vedle potvrzení či vyvrácení těhotenství navíc sdělí i počet týdnů od samotného početí.

Více informací o produktech naleznete zde.

Ovulační test Clearblue Digital zajistí přesnost vyšší než 99 % a značnou výhodou je i fakt, že dokáže ovulaci předvídat dopředu. Je tedy přesnější než metody sledování kalendáře a bazální teploty, která se však zvyšuje teprve po ovulaci, takže sdělení o ovulačních dnech přichází příliš pozdě na to, aby se vám podařilo otěhotnět v daném cyklu.
obrazek.png

Více informací o produktech naleznete zde.

5bcedd761a27fobrazek.png
Naše články:

Reklama