Vybrali jsem deset čtenářek, které vyzkouší deset odstínů barev značky Syoss Oleo Intense Color podle svého výběru. Přečtěte si, které čtenářky to budou, jak se jim líbil výběr barev SYOSS, a proč si zvolily právě konkrétní odstín?

Které z vás jsme vybrali?

Syoss

  • MaVy

Tak jsem je prohlídla všechny a je fakt, že bych si i já vybrala 4-18 hnědá moka, tuhle značku jsem na vláskách už měla a já i mé vlasy jsme byly velmi spokojení

  • Misulek1

Už dlouho jsem neviděla tak pěkné odstíny v hnědých barvách a naprosto mě zaujal odstín 5-86 Půvabně hnědý. Ten bych vyzkoušela moc ráda. S touto značkou zatím zkusenost nemam a zatim jsem v Cechach nenasla odstin, ktery by mi vyhovoval. Nechavam si vozit barvu od bratra z Nemecka.

  • v.poho

Vlasy si barvím pravidelně a poslední dobou často řeším problém, jak sehnat barvu, která se mi líbí, a to je zrzavá.

V obchodech je po něm totiž jako vymeteno, takže mě zaujalo, že Syoss má odstín, který by možná mohl být ten pravý: 6-76 teplý měděný. Vyzkoušela bych ho opravdu ráda, protože poslední dva roky jsem pěknou „zrzku“ našla jen u LÓrealu a ta nepatří k nejlevnějším.

  • darik

Ráda bych vyzkoušela SYOSS OLEO INTENSE 2-10 ČERNOHNĚDÝ . Vlasy si barvím už skoro 20 let a za tu dobu jsem toho hodně vyzkoušela. Většinou používám značku Palette. Syoss jsem ještě neměla, tak by se mi možnost vyzkoušení líbila.

  • pinokio

Barvím si vlasy od 18 let a ještě jsem nenašla plavou nebo blond barvu,která by po dvou,třech týdnech nezežloutla,navíc většina blond barev je docela dost agresivní,takže zas až tak moc velký výběr nemám.

Ráda bych vyzkoušela 8-6 medový plavý odstín.

  • PBD

Zdravím všechn y:)

Mě moc láka (teda spíš mě až uhranul:) odstín 5-32 SMĚS ČERVENÝCH ŠVESTEK(ale nevím, jestli z té řady smím vybírat) nebo 3-82 JEMNÝ MAHAGONOVÝ

  • sasurka

Dobrý den, vlasy si barvím pravidelně, tuto značku mám ráda, používám všechny její výrobky /šampony, kondicionery, masky/, ale  měla bych zájem vyzkoušet olejovou barvu bez amoniaku s číslem 2-10 ČERNOHNĚDÝ

Tuhle jsem ještě nezkoušela a tak je to pro mě výzva.

Mockrát děkuji!

  • Krockova.pavla

Líbí se mi odstín 9-10 ZÁŘIVĚ PLAVÝ.

  • Jessynka

5-32 směs červených švestek, tuto barvičku bych strašně ráda otestovala a pak napsala hodnocení, ráda zkouším nové barvičky, jsem přírodní blondýna, do 37 let jsem se nebarvila vůbec až asi před rokem mě to napadlo poprvé co změnit vzhled a byl to dobrý nápad. Nyní mám barvu tmavě hnědou ale už jsem vyzkoušela i červenou a černou a určitě si myslím že vypadám lépe než 37 let s mými blonďatými vlasy, nebo alespoň si to myslím, nebo jen to chtělo po tolika letech nějakou změnu. Moc ráda bych tuto barvičku otestovala a poté napsala hodnocení a poslala fotečku (manžel by měl radost že mě musí zase barvit) :-D :-D mám dlouhé vlasy tak to sama nezvládnu, tak musí on :-D sice vždy brble ale nakonec mě nabarví :-D

  • sisinapipi

S touto značkou zatím nemám zkušenost. Používám stále dokola paletku, tuto zkoušku bych ocenila. A jaký odstín se mi líbí? 4-2 MAHAGONOVĚ HNĚDÝ. Ten by mi padl.

pozn. red.: Texty nebyly redakčně upraveny.

Čím jsou jedinečné a inovativní barvy Syoss Oleo Intense Color?

Syoss

Nová řada barev SYOSS Oleo Intense – je první olejová barva této značky, obohacená o 100% čisté oleje. Receptura navíc neobsahuje žádný amoniak. Proto si ženy mohou dopřát syté a dlouhotrvající barevné odstíny jako z kadeřnického salonu v pohodlí domova, navíc za dostupnou cenu.

Osmnáct odstínů SYOSS Oleo Intense Color, počínaje intenzivní černou, přes jasně červenou a teple měděnou až po pískově plavou, nabízí široký výběr přirozených a módních tónů. Tyto barvy vlasy doslova promění – dodají jim zářivou barvu, neuvěřitelnou hebkost a dokonale zakryjí šediny – a to vše bez amoniaku.

Čtěte také:

Reklama