kris-seznam-i-do-textu.jpg
Foto: Shutterstock

Kris Jenner

Když tato americká televizní osobnost, producentka, herečka a podnikatelka oznámila na TikToku svou kandidaturu, strhla se doslova lavina reakcí. Video se stalo s 56,9 miliony zhlédnutí a 12,2 miliony lajků virálním. Od Kris se ovšem jednalo jen o povedený žert pro fanoušky. Tisíce spokojených komentářů však naznačily, že by Jenner rozhodně bez šance v boji o Bílý dům nebyla.

Howard Stern

Producent, televizní hlasatel a spisovatel ve své show Sirius XM prohlásil, že pokud se znovu rozhodne kandidovat Donald Trump, velmi vážně zváží své vlastní zařazení mezi kandidáty na prezidenta USA. „Nakopu ho do zadku,“ řekl ve svém televizním pořadu. První věcí na jeho programu by bylo zrušení volebního kolegia a jmenování více soudců Nejvyššího soudu. Nebylo to poprvé, kdy Stern fušoval do politiky. Již v roce 1994 kandidoval na guvernéra New Yorku.

Bradley Cooper

Toto vyjádření nepřišlo od samotného umělce Bradleyho Coopera. Jeho údajnou angažovanost v blížících se volbách oznámil předchozí jmenovaný potenciální kandidát Howard Stern. Ve své televizní show totiž prozradil, že mu Bradley Cooper vyjádřil svou podporu v případě, že se Stern skutečně rozhodne kandidovat na prezidenta. Podle hlasatelových slov nabídl Cooperovi post viceprezidenta. Bradley Cooper údajně na tuto zprávu odpověděl: „Domluveno.“ Zda se jedná o nadsázku, nebo máme skutečně na obzoru slavné tandemové obsazení Bílého domu, ukáže jen čas.

Kanye West

Oblíbený americký raper kandidoval na prezidenta v roce 2020 a nakonec prohrál, ale ihned vzápětí naznačoval další kandidaturu v roce 2024. V dubnu vydal svou píseň Keep It Burnin’, kde se v textu odkazuje na svůj slib kandidovat v nejbližších prezidentských volbách.

Zdroj: deník Hola, Instagram Celebrit, TikTok Kris Jenner
 

Reklama