Kdo by čekal, že novou reklamní tváří podprsenky Wonderbra se stane modelka nebo herečka, se bude divit. Nová propagátorka této značky spodního prádla je totiž striptérka - Dita von Teese. Tato velmi extravagantní dáma je známá nejen tím, že je manželkou zpěváka Marylina Mansona, ale také luxusní hollywoodskou striptérkou. Fotografie z její loňské show „Koupel v šampaňském" oblétly celý svět.Uhrančivá Dita vstoupila i na přehlídková mola pro značky Marc Jacobs, Moschino nebo J. P. Gaultier. Také se přichomýtla k filmu. Ale hvězdnou kariéru odstartovaly její fotografie pro Playboy roku 2002. Předtím se objevovala taktéž v pánských časopisech, ale poněkud tvrdšího ražení".

Je známá svým k obdivem ke zlatému hollywoodskému věku, a podle toho se také obléká a líčí. 40. léta minulého století jsou pro ni vzorem. I když její vzhled spíše odpovídá burlesknímu stylu, ke kterému se hrdě hlásí. Dokonce o něm vydala knihu.

A nyní půjde ve stopách Evy Herzigové a Adriany Sklenaříkové. Co na tom, že na rozdíl od nich jsou její ňadra vylepšena silikonem...

Reklama