Většina z žen nemá zrovna moc v oblibě tzv. praktické vánoční dárky. Ale ruku na srdce, dámy. Taková nová mikrovlnná trouba pod stromečkem - to zase není úplně špatná představa, viďte?

Jedna z vás, která se zúčastnila naší soutěže s Panasonicem a její slogan na mikrovlnnou troubu Panasonic byl vyhodnocen jako nejlepší, se může těšit na úplně novou mikrovlnku pod svým vánočním stromečkem.
A vy ostatní nesmutněte. Pro dvacet z vás máme připraven dárek - misku Panasonic do mikrovlnné trouby.

A teď přístoupíme k tomu nejdůležitějšímu. Kdo vyhrál hlavní cenu? Takže ... chvilka napětí ... fanfáry...

Mikrovlnnou troubu Panasonic získává čtenářka lucka_p, která napsala tento slogan:

"Copak se to děje? Kdepak jsou hrnce? ... My teď vaříme v mikrovlnce! Vaří, peče, griluje, každý z nás ji miluje. Pro tatínka kuřátko - hotové je zakrátko, pro maminku rybu - nemá prostě chybu! Je miláčkem rodiny, vaří celé hodiny. A tak přemýšlíme každou chviličku.. . . Co takhle pořídit jí sestřičku? :-)"

Srdečně gratulujeme!

A které z vás se najdou mezi dvacítkou dalších výherkyň?
Misku Panasonic do mikrovlnné trouby získávají:

1. Davy:text: "Včera večer, to byl pátek, ke všemu měl Šmudla svátek. A Sněhurka rozmilá, jako vždy se opila. Teď však lítá v plné práci, trpaslíci už se vrací, od lesa je slyšet zpěv, hlad budou mít jako lev. Než by plotnu roztopila, to by dlouhá doba byla. Jak přebírá hrášek v hrnku, vzpomene na mikrovlnku. Mikrovlnka ta je malá, kam by to jen ohřát dala? Kéž by jich nebylo tolik... ejhle! trouba Panasonic, ta je velká jako vrata, ohřeje to "natotata". Šmudla žasne, Prófa hloubá, jaká je to krásná trouba <:o)"
2. hubert:text: "Mikrovlnka to je věc! Tu já chci mít doma přec! Proto se tu takhle snažim, nerad totiž vařim, smažim. Mikrovlnku dejte sem, dojdu pro ní poklusem...:o)"
3. Landriel"text: "Panasonic mikrovlnná trouba to je naší domácnosti chlouba. Vaří, peče, griluje, rodinka se raduje. Jestli máte málo času, pořiďte si tuhle krásu. Dvě úrovně pečení, to je času šetření."
4. Růža:text: "Přepadly tě zvláštní chutě? Do bufetu jít tě nutěj´? Naštvala tě večer tchyně? Uháněj hned do kuchyně. Dobroty se mikrovlní, PANASONIC !!! Nad něj není."
5. uhlicek:text: "Do te male krabicky, nastrkam si rohlicky, pak si na nich pochutnam, jeste ze tu troubu mam!!"
6. vrbička:text: "Mikrovlnko, mikrovlnko, ty jsi naše spása, ohřeješ i uvaříš, muž i žena jásá."
7. ZuzkaP.:text: "Chceš-li mít čas na rodinku, určitě kup mikrovlnku."
8. Pipi:text: "Inzerát: Pomocnice do kuchyně hledá své místo. Umím vařit, péct, ohřívat, rozmrazovat a to vše bez řečí, během mžiku a bez nároku na pravidelný honorář. Informace o mě včetně fotografie naleznete na www.mikrovilnatrouba.cz. Těším se na vás."
9. mufitext: "Máš mikrovlnku Panasonic - tak už nic neřeš!"
10. janine:text: "Cože? Tchýně? Za vteřinku? Vždyť nemám nic na svačinku! Až budem mít mikrovlnku, oběd bude za chvilinku."
11. Fani:text: "Jedna, dvě, máme jde. Tři, čtyři, pět, nese krabici jako svět. Co ta krabice ukrývá ? Máma pohledem uhýbá. Počkej chvilinku, ukážu ti novinku. Je to nový domácnosti člen, v PANASONIC vyroben. Mikrovlnná trouba bude od teď naše chlouba."
12. medved:text: "Není Nad Fantastických 623 Mikrovlnek Famózní Elektrofirmy Panasonic Genius"
13. Sandy:text: "Koleda koleda, Štěpáne, co to neseš ve džbáně? Nesu z Panasonicu mikrovlnku, Toníku. Ženské za mnou běhají, o tu troubu žebrají. Tak si taky jednu kup, Vánoce jsou coby dup!"
14. Saturninka:text: "Matematicky vyjádřeno :o))): Mikrovlnná trouba, to je záruka spokojené rodiny. A spokojená rodina + mikrovlnná trouba = teplé jídlo, kdykoli si zamanete."
15. Steisy:text: "Mikrovlnka šetří čas, večeře zas bude včas, kuřátko v ní zrovna mám, celá kuchyň voní nám, systém Invert dělá kouzla, až mi z očí slza sklouzla, tahle nová krasavice, zvládá toho mnohem více, nechce tolik energie, což je od ní obzválšť milé."
16. zuzulu:text: "S mikrovlnnou troubou Panasonic se i Vy stanete mistrem v kuchyni."
17. opička:text: "Trávíme celý den v práci, nestíháme, doma nás čeká hladová rodinka, co rychle rozmrazíme a uvaříme a kdo nám s tím pomůže na koho se můžeme vždy spolehnout - na manžela? To vždy nevyjde, ale mikrovlnná trouba na tu je spolehnutí stoprocentní vždy!"
18.  márdž:text: "Jedn,dva,tři,čtyři,pět,cos tak rychle janku sněd: brambory pečený a pak grilem chycený,v mikrovlnce dělaný."
19. Handulacka:text: "Mikrovlnka Pomocnice v kuchyni Pro dceru i pro tchyni. Ušetří vám spoustu času, Nezatíží vaši kasu. Mikrovlnka s horkým vzduchem Zapůsobí čilým ruchem, Velký talíř otočný - pro ty, co jsou náročný. Senzorové ovládání, Inventer a gril je k mání! Dvě úrovně pečení -To je práce zlehčení! Programů jak televize Netváří se přitom cize! Život je s ní snadnější Papáníčko pestřejší!"  
20. stepka:text: "Pokud máš manžela, musíš mít troubu!"

Všem výherkyním srdečně gratulujeme a těm "poraženým" vzdáváme čest. Věříme, že na ně se štěstí usměje třeba někdy příště.

Přejeme vám všem krásné mikrovlnění a ještě krásnější Vánoce!


 

    
Reklama