Kdo s námi bude hubnout? Podívejte se na naše hrdinky:

  • Kateřina O.

5e32b518b6e99obrazek.png- Věk: 35 let
- Váha: 80 kg
- Výška: 173 cm
- Ráda by zhubla: 10 kg

Příběh:

Jsem máma dvou holek, mladší v září nastoupila do školky a já jen přibývám na váze. Ráda bych letos jela s rodinou, a hlavně dětmi k moři, ale vážně se stydím. Manžel pravidelně cvičí a já si vedle něj už nepřipadám hezká.

  • Veronika Š.

5e32a415ca309obrazek.png- Věk: 31 let
- Váha: 108 kg
- Výška: 173 cm
- Ráda by zhubla: 35 kg

Příběh:

Mám dvě malé dcerky (2 a 4 roky) a po každém porodu jsem přibrala 15 kg. Snažím se co nejvíce hýbat, ale můj největší problém je nesprávný jídelníček, který si neumím sestavit a pitný režim. Snažím se o úpravu jídelníčku sama, ale evidentně se mi to moc nedaří. Dlouho jsem přemýšlela o účasti v této soutěži, ale teprve návštěva u mé babičky a tety, kdy se dlouze rozebíralo téma, jak jsem neuvěřitelně tlustá, mě přesvědčilo, že pokud mi nepomůže ani tato dieta, tak už si opravdu nevím rady. Už od narození první dcery odmítám chodit na většinu akcí, které se pořádají v okolí, protože se stydím za svoje tělo a každý výběr nového oblečení je pro mě opravdové utrpení. Nikdy jsem nebyla spokojená se svojí postavou, což mi zpětně přijde opravdu směšné, ale nyní už jsem opravdu nešťastná ze svého těla.

  • Kateřina B.

- Věk: 23 let
- Váha: 120 kg
- Výška: 167 cm
- Ráda by zhubla: 30 kg

5e32a4e22483eobrazek.png

Příběh:

Tento projekt vnímám jako velkou příležitost a možnost se sebou něco udělat. Ráda se s ostatními o tento příběh podělím. V minulosti se mi již podařilo zhubnout 17 kg vlastní motivací a aktivitou. Myslím, že jsem vhodným adeptem pro tuto záležitost právě proto, že jsem odhodlaná a schopná dosáhnout velkých výsledků.

  • Jitka H.

5e32a5642c5adobrazek.png- Věk: 41 let
- Váha:
110 kg
- Výška:
173 cm
- Ráda by zhubla:
25 kg

Příběh:

Po dvou dětech mi zůstalo celkem 18 kg, které nešly dolů a nikdy jsem nepochopila, jak to, že to jiným maminkám jde samo při kojení, když jsem kojila 14, resp. 13 měsíců. Po nástupu do práce se s nepravidelným stravováním a nočními směnami přidalo ještě dalších 12 kg. Po úrazu kolene mi bylo doporučeno zhubnout, ale nějak to nejde, vždy se mi kila vrátí zpět. Kolegyně v práci si pochvalovala keto dietu a výsledky na ní byly vidět. Zhubla 15 kg, moc jí to sluší a stále, rok a půl, se drží. Prosím, pomozte mi.

  • Gabriela H.

- Věk: 46 let
- Váha:
144 kg
- Výška:
170 cm
- Ráda by zhubla:
50 kg

5e32a5c36eda0obrazek.png

Příběh:

S váhou bojuji celý život. V pubertě se mi dařilo držet se jakž tak, ale s těhotenstvím mi nečekaně zemřel otec, manžel byl na vojně a já zůstala sama. Zastupující doktorka mi předepsala léky na uklidnění, že prý miminko neroste. Šla jsem rodit se 118 kilogramy a můj gynekolog tenkrát dostal šok, když se vrátil a nechápal, jak mi lékařka mohla dané prášky předepsat, jenže stalo se a po porodu, místo abych zhubla, jsem záhadně přibírala dál. Jenže nikdo z lékařů nebyl ochoten hledat příčinu. Dále jsem se pohybovala mezi 105 až 170 kg. Střídalo se hladovění, večerní nájezdy na ledničku, ale také bandáž žaludku. Byla jsem v depresi kvůli mé váze, do toho přišlo další úmrtí v rodině, nemoc syna, ztráta práce a bydlení a dluhy. Útěchu jsem hledala v jídle. Věřím, že se konečně na mě usměje štěstí, a že úspěšné hubnutí obrátí můj život k lepšímu.

Spokokojené účastnice minulého projektu
5e32ad3c6b352obrazek.png
Jak funguje tato dieta si můžete přečíst na vašem předchozím článku Jak funguje KetoMIX dieta?

Ketonová dieta znamená hubnutí na principu ketózy. A co vlastně ketóza je? Čtěte více v našem článku 10 nejčastějších otázek ohledně Keto stravování.

Všechny články s vybranými čtenářkami najdete v našem speciálu „Hubneme s KetoMix“ na této stránce.


Naše články:

Reklama