Už v sobotu večer se dozvíme, které dívky si odnesou tituly Česká Miss 2016, Česká Miss World 2016 a Česká Miss Earth 2016. Dokážete odhadnout, které z nich to budou? Kdo z vás v komentářích jako první správně odhadne, které tři finalistky a v jakém pořadí získají korunku, dostane od nás voňavý dárek v hodnotě 1 500 Kč.

Dvanáctý ročník soutěže se koná v Obecním domě a nese se ve znamení českého designu ve všech jeho podobách, české historie a tradice objevující se v medailoncích finalistek a filantropie.

Jedinečným okamžikem večera bude slavnostní odhalení instalace Big Bang, kterou pro Lasvit navrhl designér Fabio Nevembre. Sklářská a designérská společnost Lasvit elegantně spojuje tradiční české sklářské umění s moderními technologiemi a designem. Moderátoři Libor Bouček a Leoš Mareš budou večerem provázet od řečnického pultu, který je vyroben z lehkého tenkostěnného betonu české značky Gravelli.

Korunka pro vítězku

Ke královně neodmyslitelně patří korunka. Tu pro soutěž Česká Miss navrhla a vyrobila společnost Luxusníšperky.cz, Lucy Diamonds. „Korunku pro dvanáctou držitelku titulu Česká Miss ručně vyrobili čeští zlatníci a zaujme moderním designem s kubistickými prvky,“ popisuje majitelka společnosti Lucie Komorousová. Šikovné ruce šperkařů pracovaly se 400 gramy stříbra, 150 akvamaríny, 200 zirkony, 11 krystaly a 28 brilianty. Všechny kameny jsou laděny do modré barvy, která symbolizuje úspěch.

Výtěžek pomůže dobré věci

Dívku, která získá titul Česká Miss 2016, vybere porota při televizním finále. Budou to ale diváci, kteří svými hlasy rozhodnou o titulech Česká Miss World 2016 a Česká Miss Earth 2016. Jedním z cílů soutěže Česká Miss je pomáhat potřebným, a proto z každé odeslané SMS bude celkový výtěžek věnován kontu AVON na podporu boje proti rakovině prsu.

Přímý přenos vysílá televize Prima. Režisérem přenosu je Roman Petrenko a scénář je pod taktovkou Libora Boučka. Představen byl také autor scény Marek Holý. Připravované scéně bude vévodit neuvěřitelných 200 m2 nové LED stěny a dalších 15 tun moderní audiovizuální techniky od AV Media. Výjimečnost finálového večera podtrhne kapela Slza, která zahraje píseň Katarze v televizní premiéře. Chybět nebudou ani kapely No Name a Lake Malawi.

Jak hlasovat

Diváci mohou hlasovat zasláním SMS ve tvaru „M(mezera)x“, či „Mx“ kde „x“ je číslo nominované soutěžící v rozsahu 1 – 10 (číslo soutěžící) na telefonní číslo 906 02 10. Počet SMS je neomezený a cena jedné SMS je deset korun. Zároveň se tím hlasující zařadí do soutěže o zájezd do Thajska, nebo diamantové šperky. Podpořit vybranou favoritku je možné také na webových stránkách iprima.cz/miss. Internetové i SMS hlasování bude ukončeno během přímého přenosu finálového večera zhruba ve 22.20.

Reklama