Květen je symbolickým uzavřením jarní cvičební sezony. Pak už následují jen měsíce letního sportování, které představuje většinou cyklistiku, turistiku, plavání, nebo grilování (smích). Ale teď vážně - pojďme se podívat, které akce ještě můžete stihnout navštívit a dobít se endorfiny.

Bystřice n. Pernštejnem

Hvězdy současného aerobikového nebe Ondrášek Roman, Ondruš Milan a Velínská Lenka se o vás 3. května postarají během tradiční a příjemné akce Fit Fest.

Lenka spolupracovala na článku Cvičení jen pro VIP? Aneb co se skrývá za anglickými názvy cvičebních lekcí.

Více info zde.

  • Tip navíc: Nenechte si ujít prohlídku hradu Pernštejn, kterému říkám moravské Bradavice, protože pokud u nás někde existuje čarodějnická škola, musí to být právě tam. Hrad nemá bezbariérový přístup!

Litvínov

Zumba® KLUCI V AKCI - Juřina David (psali jsme o něm v článku Když předcvičuje chlap) a Šubr Michal v latinskoamerických rytmech roztančí každou ženu. Nenechte si ujít tuto jedinečnou akci, jež se koná 3. května.

Více info zde.

Blansko

Máte chuť se zúčastnit netradiční soutěže krásy? V malebném moravském městečku v rámci TOUR BLANSKO Česko-Slovenská Miss Aerobic 2014 si můžete 8. května zacvičit s Jiřím Gruntorádem a zkusit možná, co jste ještě nezkusila...

Více info zde.

Praha

Dne 24. května roztancuje O2 arenu v Praze zakladatel Zumba fitness - sám Beto Perez. Tradiční Reebok WELLNESS MARATHON přiveze do Prahy i další megahvězdy, například zakladatelku Piloxing aj.

Více info zde

Reebok Yoga Sensation

A ještě jednou O2 arena v Praze. V neděli 25. května se zde uskuteční první ročník největšího festivalu jógy ve střední Evropě Reebok Yoga Sensation, při které se sejdou všichni jógoví nadšenci od začátečníků až po ty nejzkušenější. Závěrečná relaxace proběhne s Vaškem Krejčíkem (rozhovor) a Smetanovou skladbou Má vlast.

  • Zakoupením vstupenky účastník automaticky získává podložku, kterou obdrží na místě konání v den akce.

Více info zde.

Most

III.charitativní ZUMBA®Fit Man & Girl Show pro Kojenecký ústav Most - celý výtěžek putuje na konto kojeneckého ústavu. Přijďte si 26. května zatancovat a pobavit s těmi, kteří nemyslí jen na sebe...

Více info zde.

A kam vyrazíte vy?

Autorka článku provozuje specializovaný server www.aerobic.cz s kalendářem cvičebních akcí v celé ČR.

Reklama