Život mnohých z nás se odehrává v cyklech. Novoroční předsevzetí v lednu, hubnutí do plavek v dubnu... Ať už těmto vlivům podléháte, či nikoliv, jedno je jisté - pravidelný pohyb prospívá našemu zdraví i dobré náladě. A jaro je tou nejlepší dobou, kdy by po línější zimě měla přijít na řadu zábavná „rozcvička“.

Přinášíme vám opět výběr akcí, kde se vám rozproudí krev a vyplaví endorfiny. Nechte se zlákat.

tip

Praha

BOSU mánie s Lucií Dubnovou, kterou znáte z článku Flexi bar. Přijďte si užít jarní dopoledne 12. dubna s Lucií a zábavnou balanční pomůckou BOSU® . Seznámíte se osobně i se zmíněným Flexi barem. Cena akce je 230 Kč a v zahrnuje i malé občerstvení.

Litomyšl

Již v sobotu 12. dubna proběhne tradiční akce Litex aerobic show, o které jsme vás informovali již v předstihu v únoru. Pokud v té době tato zpráva nepadla na úrodnou půdu, stane se tak možná dnes. Ono to jarní počasí s námi skutečně dělá divy a člověk má hned víc chuti trdlovat a juchat, nemám pravdu?

Česneková Daniela, Matyáš Vilém, Ondrášek Roman, Tvrdoňová Lucie, Uhlířová Jana, Valouch Vladimír , Velínská Lenka vás roztančí a nabudí do dalších aktivit.

Hradec Králové

Okolo Hradce, v malé zahrádce rostou možná tři růže (jak se zpívá v jedné písni), ale všichni milovníci pohybu také vědí, že se v těchto končinách koná také pravidelně Laserová DiscoAerobic Show - tak trochu jiná diskotéka, kde můžete (vlastně musíte) tancovat sama a nikomu to nepřijde divné.

Tentokrát 13. dubna s Vláďou Valouchem, trojnásobným mistrem světa ve sportovním aerobiku, a Pavlem Hanzlem, s Monikou Sezimovou, Renátou Petráňkovou a Marií Chaloupkovou, celkem 3 hodiny za 200 Kč.

Brno

Sobotní dvouhodinovka-hubneme do plavek láká všechny děvčata z Brna a okolí. Dne 26. dubna se protáhnete a zapotíte s Lídou Ryšavou a Monikou Kovačovičovou ve Fitness Blue Gym, Kotlářská 51a, Brno.

Slova organizátora znějí: Dvě intenzivní hodiny podporující spalování tuků. Pro všechny, kteří si chtějí dát pořádně zabrat.

Ondřejov u Prahy

Step Aerobic a Body Form s Olgou Šípkovou si můžete vyzkoušet 27. dubna.

Step Aerobic byl velmi svého času velmi populární, ale pak najednou zmizel z nabídky fitcenter. Mistryně světa Olga Šípková na něj však nedá dopustit a je možné, že i vy podlehnete jeho kouzlu (nebo si zavzpomínáte na jeho zlatou éru)

Více informací zde

A kam vyrazíte vy?

Autorka tipů provozuje specializovaný server www.aerobic.cz s kalendářem cvičebních akcí v celé ČR.

Reklama