Milé dámy, v každé z vás je ukryt vnitřní šarm. A tak pokud chcete, aby vaše okolí uvidělo vaše přednosti, musíte se projevit navenek. Ale jak? Důležité je se poznat. My věštci denně radíme lidem v partnerských vztazích a za ta léta praxe víme, co se skrývá v každém z vás. Chcete i vy získat sebevědomí díky tomu, že o sobě víte víc? Přečtěte si náš text a vypusťte vlastní šarm a buďte překvapené, jak vám život funguje lépe. Stačí jenom trochu chtít!

Beran

Většinou se dokážete projevit výrazně. Umíte udělat mnoho věcí, které se vám tryskají přímo ze srdce. Když jste tvrdohlavé jako dítě, připadá to mnohým opravdu přitažlivé. Ale nevěřte tomu, že zapůsobit dokážete jenom jako energické osoby. Váš šarm, to je upřímnost, jak chcete pohladit své blízké a jste ochotné přinést svoje srdce druhému jako na talíři. Moc dobře víte, že když milujete, stáváte se ovečkou, která dokáže vyslechnout a prožít všechno. Váš osobní vkus souzní s červenou.

Býk

Váš základní šarm je úsměv na tváři. Umíte lidi mile přivítat a rády jim něco uvaříte a upečete. Protože toužíte, aby kolem vás vládla pohoda, něco ze svého domova klidně přinesete i do práce. Nechybí vám sebevědomí, což je výhodné. I když máte na těle lehké obliny, dokážete být vždy sexy. Odhadnete svůj vkus, přesto je dobré nechat si od kamarádky poradit, co vám sluší, tyrkysová barva je to vždy. Taky máte pěvecké nebo „povídavé“ nadání, kterým získáváte obdiv u druhých.

Blíženci

Jste chytré a inteligentní, i výřečné. Proto je k podivu, když na veřejnosti býváte docela nervózní a vyhýbáte se možnosti být středem pozornosti. Zůstaňte víc svá. Úspěšně vycítíte, jak se zrovna daří druhým, a tím zvládáte měnit jejich náladu. Dokážete si všímat drobností, a tím umíte druhé nadchnout. Nebojte se často mluvit a chodit, protože pak z vás padají vtipy, i když tomu dopředu nevěříte. Spřátelit se můžete s kýmkoliv, jen se nebojte na sebe upozornit. Díky bižuterii vypadáte mladě.

Rak

Máte širokou duši a vaše city ke druhým jsou vlastně mateřské. Proto z kolektivu zvládnete udělat rodinu, což druhé přitahuje. Vane z vás něco lidského a pohodového, uvařením dobrého jídla ale dokážete druhé okouzlit taky. I když občas nepatříte k lehkým vahám, vypadáte jako skutečné ženy a taky takové jste, což se mnohým mužům líbí. Pochopení pro jejich sny je dokáže uchvátit. Proto chtějte naplnit i sny vlastní, pak máte pro muže šarmu spoustu. Nejlépe vás přitom doplní stříbrné šperky.

Lev

Není důvod se skrývat. I když bojujete s vlastní plachostí, zvládnete vždy oslnit. Jen se nechejte pozvat do společnosti. Stačí začít něco vyprávět - může to být romantické nebo dobrodružné -a zaujmete. Obvykle to k vám přitahuje významné lidí, proto se jim nevyhýbejte, můžete tak získat práci i přátele. A když jste mezi blízkými, o to víc se projeví vaše dobré srdce. Kamarádskost je dalším šarmem, stejně jako umění vyladit smysl pro „šaškárny“. Zlaté šperky doplní vaši hřejivou auru pochopení.

Panna

I když tomu nejdřív nevěříte, přitahuje to k vám druhé lidi. Je ale pravda, že přitom dokážete být nervózní a všechno musíte mít perfektní i uklizené. Přesto je vaší výhodou přirozenost. Když se chováte tak, jak se opravdu cítíte, druzí si všimnou vašeho smyslu pro pravdivost. Navíc máte v hlavě všechno srovnané a smysl pro humor dá všem najevo, jak duševní potřeby lidí chápete. Navíc toho máte hodně načteno a skvěle rozumíte přírodě i zvířatům. Obvykle vám sluší barvy země.

Váhy

Vaše nejistota plyne z toho, že se neumíte rozhodnout. Nejdřív se zdá, že si vás nikdo nevšímá, to ale není pravda. Jen se podceňujete, ve společnosti se vliv vaší osobnosti ukáže vždycky. Nejen proto, že máte smysl pro spravedlnost a schopnost vyvolat přátelskou a tolerantní atmosféru. Navíc máte vkus, hlavně vám sluší měď. Šarm vám dodává kreativita a intuice, které se otevíráte rády. Začněte od úsměvu a pohledu, který rozzáří celý prostor a mnohým mužům se rozechvěje srdce.

Štír

Vaším šarmem je hloubka emocí a pochopení nejen pro vlastní přátele. Povrchnost k životu nepotřebujete. Dokážete držet nad druhými ochrannou ruku a říkáte v pravou chvíli to správné slovo. Když se někdo zadívá do vašich očí, ví hned, že potkal skutečnou osobnost. Vyzařujete erotické fluidum, které vás činí vždy mladšími a žádoucnějšími -sluší vám švestková barva. Nevyhýbejte se proto druhému pohlaví a společnosti. Získáte přátele, i lásku, jako magnet působíte už jen svou přítomností.

Střelec

Dávejte najevo radost ze života a šarmu máte hned nadbytek. Vaše veselá povaha se většinou nedá udržet na uzdě. Stačí udělat si jen jasno v hlavě že patříte i tam, kde se nejdříve necítíte doma. Smíchem a pozitivním přístupem ke druhým si dokážete získat přátele a lásku. Vyniknete hlavně při sportu nebo na cestách, protože tak právě okouzlíte nejvíc. Lidé si váží vaší upřímnosti a nezvyklých myšlenek. Umíte inspirovat svou tvořivostí, něco exotického máte rády u oblečení i v parfému.

Kozoroh

I když máte náladu jakoukoliv, nikdy vám to nevezme přirozené charisma. Není důvod se podceňovat, protože hloubka vaší povahy se snoubí se smyslem pro styl. Možná zůstanete rády o samotě, ve společnosti ale vždy zapůsobíte něčím nepopsatelným. Umíte taky dobře poradit druhým. Když jednáte s lidmi jako rovné s rovnými, budou si vás navíc vážit. Taky jim ukážete skrytý smysl pro humor, což uvolní i muže z okolí. Vaši oblíbenou černobílou kombinaci doplní křišťály.

Vodnář

Máte přirozenou auru přátelství a tolerance vůči druhým. Jasný šarm vám tak dovoluje, abyste okouzlily muže už jen tím, jak je přijímáte a přitom necháte projevit jejich osobnosti a myšlenky. Navíc jste v duchu vždy mladé, takže vaše originalita se dokáže uplatnit s kýmkoliv a kdekoliv, nemožné umíte skloubit i v oblečení. Špatných nálad se vždy správně zbavujete tím, že se neuzavíráte do sebe a necháte se ovlivnit blízkými a rodinou. Společnost vás ráda vyhledává i přes facebook a internet.

Ryby

Máte senzitivní duši. Proč to často zakrýváte tím, že se snažíte vypadat tolik pragmaticky a realisticky? Právě svou intuicí a vnímáním nálad u druhých lidí si dokážete získat ostatní. Záliba ve sportu, hlavně v tom vodním, vám umožňuje chovat se hodně otevřeně a přátelsky. Taky umělecké schopnosti vám dávají možnost vyniknout v módě, divadle a hlavně v hudbě. Předveďte se proto a uvidíte, že se na vás druzí dívají jako na osobnost plnou pochopení. Dokážete potom lépe oslovit jejich duši.

Šarm se dá objevit vždy. I když je člověk sám, nebo mu chybí trochu štěstí, vždy na sobě může zapracovat. Změnit vlastní život může kdykoliv, pouhým mžiknutím oka. Pokud ví, jak na to... A jestli k tomu mohu být nápomocen já nebo moji kolegové a kolegyně z Věštírny, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás!

Váš astrolog David

autor je členem Věštírny Květy Fialové
www.vykladzive.cz

Reklama