Pokud máte rádi vaření a pečení, pak se můžete zapojit do zajímavého projektu!

Celorepublikový projekt „Hera Sobotní škola pečení“ startuje prvním kurzem v sobotu 14. dubna 2007 v osmi dětských domovech: v Budišově nad Budišovkou, Nechanicích, Praze, Písku, Pyšelech (okr. Benešov), Šumperku, Ústí nad Labem a Zlíně. Kuchyně dětských domovů se o sobotách stanou místem, kde zájemci z řad veřejnosti postupně proniknou pod vedením předních odborníků cukrářského řemesla do tajů dezertů a moučníků. Registrace účastníků na tuto ojedinělou akci začíná právě dnes.

 

Sobotní školu pečení organizuje značka Hera, po odborné stránce ji garantuje Asociace kuchařů a cukrářů a patronkou akce je herečka z oblíbeného seriálu Rodinná pouta Petra Špindlerová. „Stát se patronkou akce „Hera Sobotní školy pečení“ jsem se rozhodla proto, že chci podpořit skvělý projekt, při kterém se účastníci naučí něco nového a děti si smlsnou na dobrotách. Navíc vznikne zajímavé „pečicí“ DVD a výtěžek z jeho prodeje bude odveden zúčastněným dětským domovům," vysvětluje Petra Špindlerová a dodává: „Nejvíce se těším na natáčecí dny, kdy dopoledne budeme péct s dětmi z dětského domova a odpoledne pak s účastnicemi kurzu.“

 

Chcete se do akce zapojit? Přihlásit se do kurzu?

Během sedmi sobotních lekcích proniknou účastníci kurzu do tajů přípravy koláčů, dortů, zákusků i cukroví. Nemusíte se účastnit všech sedmi, můžete si přihlásit třeba jen na jeden víkend! Je to na vás a vašem čase.

 

Pečením se nejen obohatí domácí stůl, ale také provoní dětské domovy, ve kterých budou akce probíhat. Zároveň se děti stanou i hlavními hrdiny natáčeného DVD, kde budou zvěčněné všechny recepty, postupy, chyby, triky, návody i výsledky.

Detailní informace o akci, včetně míst konání, časů, registračního formuláře i podmínek pro účastníky najdete na  www.hera-peceni.cz/skola nebo www.skolapeceni.cz. Získat další informace či zaregistrovat si lekci pečení mohou zájemci i telefonicky na čísle 844 222 844.

 

Reklama