Okupuje i vaši koupelnu nepříjemný vodní kámen, jehož se neumíte pořádně zbavit? Příčinou jeho vzniku jsou minerály vápník a hořčík, které se ve větším množství nacházejí v tvrdé vodě.

SavoVodní kámen nejenže nevypadá vábně, ale každý měsíc vás může připravit o nemalou částku z domácího rozpočtu např. díky zanesené pračce. I tenká vrstva vodního kamene totiž zvyšuje nároky na spotřebu energie a s tím spojené nemalé výdaje. Vodní kámen na umyvadle, ve vaně nebo v toaletě je zase živnou půdou pro nebezpečné bakterie a navíc vypadá opravdu ošklivě.

Pokud hodláte s vodním kamenem ve vaší koupelně jednou pro vždy zatočit, máme pro vás tip.  Je čas postavit se vodnímu kameni, bakteriím a také alergenům za pomoci novinky -  přípravku Savo Na vodní kámen bez chloru*. Tento nový tekutý čisticí a dezinfekční přípravek ve spreji je ideální na odstranění vodního kamene a každého znečištění ve vaší koupelně. Velkou výhodou je kromě výtečných čistících schopností také jeho dezinfekční efekt. Má schopnost odstranit až 99,9% bakterií, virů, alergenů způsobených prachem, pylem a domácími mazlíčky a navíc velmi příjemně voní.

Savo

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena 74,90 Kč.

Více informací najdete na www.savo.eu

Reklama