Vážená redakce!
Opět máte velmi zajímavé téma. Ze mne se za chvilku stane spisovatel.:-) Přeji hodně štěstí a hodně dobrých nápadů.

… kde nejhlubší je les…

Jóóó – les … To je krásné místo. Do lesa utíkáme, jak  nejvíc to jde. V zimě, v létě. Nejraději v dešti a brzo ráno. Když se příroda probouzí, zvířátka se protahují a hledají si něco ke snídani. Rádi pozorujeme ten lesní život. Pořád objevujeme něco nového. V lese je k vidění tolik krásného…

Když paprsky slunce prosvítají skrz mohutnou korunu douglasky, když se veverky honí kolem dokola v koruně stromu a vůbec jim nevadí, že mají diváky. Anebo je hodně dobrodružné, když si bachyně vede mláďata stejnou pěšinou, jak právě jdete vy. Anebo si potichounku povídáte a najednou se před vámi objeví laň. Udiveně na vás kouká a pak ladným skokem zmizí v houští. I ta muchomůrka v červeném šatu v zeleném kapradí vypadá kouzelně. Nebo viděli jste pavučinu, na které se jako perličky třpytila ranní rosa?

Někdy nám je smutno z toho, jak se někteří nehezky chovají k přírodě. Zahazují různé odpadky, ničí stromy, šlapou po kytkách. Ty lidi musí být hodně nešťastní, když se ani v lese neuklidní…

 

 

 

 

 

Máme spoustu zážitků z lesů a hájů. Je to náš způsob relaxace. Říkáme tomu, že jdeme dobít baterky. V zimě na běžkách, jinak pěšky i na kole, dost často pod širák. Vždy si báječně odpočineme, i když někdy přijdeme velmi unaveni. Máme krásné úlovky na videu, spousty různých fotek lesa, zvířátek, kytek, východů a západů slunce atd. Často si je prohlížíme, hlavně v době, kdy se do lesa z různých důvodů nedostaneme.

Posílám vám pár „úlovků“. Občas potkáváme různé skřítky a taky strašidla.

Prima zážitky i Vám přeje Izabela

 

 

 


Děkujeme za skvělý příběh a nádherné fotky.

I já les miluju a alespoň jednou za rok v něm musím strávit nejmíň týden. Vždycky, když přijdu do lesa, slušně ho pozdravím :).

Máte také nějaké krásné zážitky z lesa? Napište nám o nich a pošlete fotky!

redakce@zena-in.cz

Reklama